Eesti keeles  In English

Setterite erinäituste tulemused

Erinäitus 2017, Harjumaa, kohtunik Sjoerd Jobse, Rootsi

Erinäitus 2016, Harjumaa, kohtunik Catherine Pil, Belgia

Erinäitus 2015, Raplamaa, kohtunikud Michele Ivaldi, Itaalia, ja Vera Smirnova, Eesti

Erinäitus 2014, Raplamaa, kohtunik Alenka Pokorn, Sloveenia

Erinäitus 2013, Raplamaa, kohtunik Christiane Lohmann, Saksamaa

Erinäitus 2012, Raplamaa, kohtunik Susan Stone Amport, Šveits

Erinäitus 2011, Tallinn, kohtunik Laurent Pichard, Šveits

Erinäitus 2010, Tallinn, kohtunik Ronny Blomme, Belgia

Erinäitus 2009, Laulasmaa, kohtunik Marianne Gyárfás, Ungari

Club show 2009, Tallinn, kohtunik Ann Paleski, Rootsi

Erinäitus 2008, Laulasmaa, kohtunikud Maureen Justice ja Sharon Littlechild, Suurbritannia

Club show 2008, sertifikaadiõigusega, Tallinn, kohtunikud Leen van Genechten, Belgia, ja Inga Siil, Eesti

Erinäitus 2007, Laulasmaa, kohtunikud Elizabeth Rose-Hay ja Gordon Williams, Suurbritannia

Club show 2007, Tallinn, kohtunik Kickie Boman, Ahvenamaa/Soome

Erinäitus 2006, Liuranna, kohtunikud John Barber, Suurbritannia, ja Trudy Walsh, Iirimaa

Club show 2006, Tallinn, kohtunik Sinnika Thåg, Rootsi

Erinäitus 2005, Jõekääru, Pärnumaa, kohtunikud Jose Baddeley ja Peter Armstrong, Suurbritannia

Club show 2005, Tallinn, kohtunik Jelena Kruus, Eesti

Erinäitus 2004, Lammasmäe, kohtunikud Penny ja Gordon Williams, Suurbritannia

Club show 2004, Tallinn, kohtunik Jukka Kuusisto, Soome

Erinäitus 2003, Nelijärve, kohtunikud Rita Pike ja Doreen Bowen, Suurbritannia

Club show 2003, Tallinn, kohtunik Teija Parkko, Soome

Erinäitus 2002, Viitna, kohtunik Karel van Genechten, Belgia

Club show 2002, Tallinn, kohtunik Marika Laaring, Eesti

Erinäitus 2001, kohtunik Ronny Blomme, Belgia

Club show 2001, Tallinn, kohtunik Kickie Boman, Ahvenamaa/Soome

Erinäitus 2000, Pärnumaa, kohtunik Alenka Pokorn, Sloveenia

Club show 2000, Tallinn, kohtunik Camilla Östman, Rootsi

Erinäitus 1999, Tallinn, kohtunik Robert Heron, Suurbritannia

7. rühma erinäitus 1998, Tallinn, kohtunik Markku Santamäki, Soome

Mitteametlik näitus 1997, Aegviidu, kohtunik Lilian Hanniste, Eesti