Eesti keeles  In English

Pügamise/trimmimise koolitus

Klubi korraldab laupäeval, 19. oktoobril 2013 setterite pügamise/trimmimise koolituse Tallinnas koeraspordiklubi Koerus ruumides (Laki tn 25). Koolitust juhendab Iiri punaste setterite kasvataja Pauliina Artiola Soomest, kennelist Original. Pauliinal on pikaajaline kogemus Iiri punaste ja ka Inglise setterite näitusteks ettevalmistamisel, samuti koerte igapäevase karvahoolduse alal.

Koolitusel tegeleb igaüks oma koeraga Pauliina juhendamisel, seega on vajalik kaasa võtta pügamis/trimmimisvahendid. Iga osaleja saab kaasa kirjaliku ja illustreeriva materjali. Alustame kl 11.30 ja koolitus kestab (olenevalt osalejate arvust) 4-6 tundi. Koolituse hind klubi liikmetele on 20 €, mitteliikmetele 30 €. Töökeel on inglise keel, soovi korral selgitused soome ja/või eesti keeles.

Registreerumine setteriklubi meiliaadressil (setter@setter.ee) 10. oktoobrini, tasumine klubi kontole pärast registreerimise kinnitamist. Soovi korral on võimalik osaleda ka ilma koerata pealtvaatajana, hind on siis 10 € liikmele ja 15 € mitteliikmele.

Osalejatel palutakse täita küsimustik, et koolitaja saaks end täpsemalt ette valmistada. Küsimustiku saadame pärast registreerumist.