Eesti keeles  In English

Jahikoolitus 2015

Korraldame jahikoolituse setteritele ja teistele 7. rühma linnukoertele laupäeval ja pühapäeval, 19.-20. septembril 2015. Koolitaja on Markku Partio Soomest (Kirkkonummi jahindusselts). Kasutame nurmkanu. NB! Koolituse töökeel on inglise keel.

Registreerimine klubi meiliaadressil 6. septembrini ainult klubi liikmetele, vabade kohtade olemasolul ka teistele huvilistele 7.-17. septembrini. Registreerimisel märkida, kummal päeval soovite osaleda (võib ka mõlemal), koera tõug ja vanus, kas koer on algaja või jahikoolituse kogemusega.

Osalustasud (sisaldab hommikukohvi ja kerget õhtueinet):
klubi liikmetele 45 € koolitus (1 koer, 1 päev)
mitteliikmetele 55 € koolitus (1 koer, 1 päev)
Ilma koerata pealtvaatajale hind 20 € päev (klubi liikmed), 25 € (mitteliikmed).

NB! Arvestatud on 1 lind koera kohta, vajadusel saab linde kohapeal juurde osta (10 € lind).

Toimumiskoht: Kase turismitalu Jõgevamaal. NB! Võimalus ööbida! Broneerimine otse turismitalu kaudu.

Tasumine klubi pangakontole pärast registreerimise kinnitamist, selgitusse "Jahikoolitus" ja osaleja nimi.

Orienteeruv ajakava (mõlemal päeval):

Kell 9.00 - 9.45 kogunemine ja hommikukohv/pirukas Kase turismitalus.
Kell 9.45 koos sõit põllule.
Kell 10.00 koolituse algus põllul.
Koerad jagatakse kahte rühma, ühes kogenumad ja teises algajad. Kõik on korraga kohal, räägitakse teooriaosa. Edasi pannakse üks rühm põllule omapäi harjutama, teine rühm töötab põllul koos koolitajaga. Umbes kell 13.00 paiku on lühike pikniku vormis lõunapaus, kohapeal põllu ääres. Kehakinnitus endal kaasa! Peale pausi vahetatakse rühmad ja need, kes iseseisvalt harjutasid, lähevad koolitajaga töötama ning teised iseseisvalt harjutama. Läbi peaks saama hiljemalt kella 17.00-ks.
Edasi sõidame taas kõik koos turismitallu sööma, muljeid vahetama ja päevast kokkuvõtet tegema. NB! Koerale kaasa pikk harjutusrihm (ca 10 m), joogikauss, vesi.