Eesti keeles  In English

Kevadpäev 2015

Sel korral toimub setterite kevadpäev Harjumaal Tagadil koerte seikluspargis. Kohtume laupäeval, 16. mail kl 13. Osalustasu klubi liikmetele 1 euro ja mitteliikmetele 2 eurot (koera kohta), mis tuleb kaasa võtta sularahas ja läheb Tagadi platsi korrashoiu toetuseks.

Koht: Eesti Saksa Lambakoerte Tõuühingu treeningplatsi juures asuv koerte seikluspark, mis asub Tallinnast ca 25 kilomeetri kaugusel Viljandi maantee ääres. Facebooki leht ja kaart. Koordinaadid: 59.210949, 24.770537. Tallinna poolt tulles maanteelt paremat kätt.

Sisu: katsetame setteritega seikluspargis asuvaid turnimisaktraktsioone ja selgitame välja kõige tublima turnija. Fotoalbum inspiratsiooniks. Pärastpoole liigume (autodega) edasi põllule, kus saab vabalt ringi joosta. Huvi korral leidub mudakraave.

Reeglid: seikluspargis hoiame koerad rihmastatult, sest läheduses asuval kuulekusplatsil toimub parajasti võistlus. Koristame oma koerte järelt ja suhtume heaperemehelikult kõigisse rajatistesse. Koertele kaasa maiust ja joogivett.

Riietus: sportlik ja ilmaga arvestav. NB! Pinnas võib olla porine nii seikluspargis kui põllul. Igaks juhuks kaasa kummikud.

Lisaks: ilusa ilma ja tahtmise korral teeme põlluäärel väikse pikniku, selleks kaasa sobiv jook ja suupiste, miks mitte matkatool. Grillivõimalust ei ole.

Tulge kõik! Palume osalusest teatada 13. maiks klubi meiliaadressil setter[a]setter.ee.

Lisainfo: Liina 5063743, Marika 56633463