Eesti keeles  In English

Suvepäev 2015

Setteriklubi suvepäev on tänavu kavas laupäeval, 11. juulil juba traditsiooniks saanud kohtumispaigas Tolli küla platsil Märjamaa külje all. Koguneme kl 12. Tutvume omavahel, teeme mõne võistlusmängu, proovime käppa agilitys ja otsime õigeid vastuseid viktoriiniküsimustele. Loomulikult grillime ja peame piknikku.

Kuidas kohale jõuda:
Google'i kaart: http://goo.gl/maps/L2Eqx
GPS-koordinaadid (kraad/minut/sekund): 58°51'2"N & 24°18'49"E

Kaardil on alguspunktiks Märjamaa. Tee läheb LÄBI Tolli asula, mis algab varem, kui kaardil näidatud. Märjamaalt läbi sõites hoida Paeküla ja Vana-Vigala suunas.

Osalustasu klubi liikmetele (ja nende pereliikmetele) 3 eurot inimese kohta, teistele 5 eurot inimese kohta (kõik alla 11-aastased lapsed tasuta). Tasu võib kanda klubi kontole (selgitusse "Suvepäev" ja osalejate arv) või maksta kohapeal sularahas.

Palume osalusest teatada 5. juuliks klubi meiliaadressil setter [at] setter.ee. Kirjutage, mitmekesi tulete ja mitme koeraga ning märkige ära, kas koer on varem agilityga tutvust teinud (st käib trennis). Kes on Facebooki kasutajad, liituge üritusega (NB! kui tulek ei ole kindel, valige vastus "Võib-olla").

Infotelefon: 5063743 (Liina).