Eesti keeles  In English

Sügispäev 2013

Tänavune sügispäev toimub laupäeval, 28. septembril Kose vallas Karla külas asuvas Hansoni talus. Tallinna poolt tulles on umbes 36.-37. kilomeetril Kuivajõe ristmik, kust tuleb keerata paremale. Kollane suunasilt (KARLA) näitab õiget kohta, kust alla keerata. Edasi tuleb pikem sõit otse. Pärast Roogoja talu (tee ääres seinal on elulõngadega Roogoja silt), ärka roolis üles ja oota puidust Sadevälja aiandustalu silti, mis on roheline. Silt näitab Sadevälja aiandustalu vasakule, aga sina keerad hoopis paremale. Nüüd sõidad jälle mööda peateed, teele jääb järsk kurv ja mäe ületamine. Sõidad ikka otse ning lõpuks näed vasakul Hansoni talu silti. Kindlasti on teel ka suunatähised, mis aitavad sul teel püsida.

Tartu poolt tulles oota samuti TLN-TRT maanteel Karla viita ning keera "kiirteelt" maha. Edasi on sama, mis Tallinnast tulnutel. Maanteest taluni on umbes 5 km maad.

Koguneme kl 12, võtame kaasa sööki-jooki, koerad ja hea tuju. Plaanis on ühistegevused, trikitamine ja orienteerumine. Kui keegi oskab mõnd vahvat trikki, mida ka teistele õpetada, siis on eriti lahe.

Ootame kõiki setterisõpru! Klubi liikmetele ja nende seltskondadele on üritus tasuta, teistele osalustasu 3 eurot inimene. Oleks tore, kui annaksite tulekust meili või Facebooki teel enne teada.

Kontaktisik: Kelli, tel 56642336.

Fotoalbum Facebookis.