Eesti keeles  In English

Sügispäev 2014

Tänavune sügispäev toimub pühapäeval, 12. oktoobril Kose vallas Karla külas asuvas Hansoni talus, nagu eelmiselgi aastal.

Kuidas kohale jõuda?

Tallinnast tulles: Tallinn-Tartu maantee 38. kilomeetril on Kuivajõe ristmik, kust tuleb Karlasse jõudmiseks maha keerata. Sõitnud kõrvalteele, tuleb kohe ringristmik. Jõudmaks sihtkohta, välju esimesele mahasõidule ning jätka sõitu. Liigu mitu kilomeetrit peateel. Selle käigus sõidad mööda vanast veskist ja mõne aja pärast hobustest kollase maja juures, mis mõlemad jäävad vasakut kätt. Nüüd sõidad üle väikse silla, mööda kortermajadest ja Karla külaplatsist, mis jääb koos püstkojaga paremale. Sõida veel mööda ka Roosoja ja Roogoja talust ning nüüd läheb tee kaheks. Vasakule näitab teeviit Sadevälja aiandustalu, aga Sina lähed paremale ja sõidad mööda peateed kuni vasakul näed Hansoni talu.

Tartu poolt tulles oota Tallinna maanteel Karla viita, sõida silla alt läbi ning keera "kiirteelt" maha paremale, esimesel võimalusel uuesti paremale. Sõida üle silla ja jõuad ringteeni, kust sõida otse üle (teine mahasõit). Edasi on sama, mis Tallinnast tulnutel. Maanteest taluni on umbes 5 km maad.

Kaart

Koguneme kl 12, võtame kaasa sööki-jooki, koerad ja hea tuju. Plaanis on ühistegevused, rohkesti setterimöllu ja looduses liikumist.

Ootame kõiki setterisõpru! Klubi liikmetele ja nende seltskondadele on üritus tasuta, teistele osalustasu 3 eurot inimene. Tasumine kohapeal sularahas. Oleks tore, kui annaksite tulekust meili või Facebooki teel enne teada. NB! Jooksuajaga emased jäägu koju.

Kontaktisik: Kelli, tel 56642336.