Eesti keeles  In English

Tartu 2 x CACIB 03.-04.11.2012
Kohtunikud
1. päev Patsy Hollings, Inglismaa
2. päev Shaun Watson, Küpros, ja Jos Dekker, Holland (Inglise setter)

03.11.2012/ 04.11.2012
IIRI PUNASED SETTERID, 10 koera
Isased
Juunioriklass
Redword Paddington On Top, om. Lea ja Heimo Asikainen, Soome, VH1/ SP1, JSERT, TPJ, PI2
Queenstone Sir Winston, om. Anu Rahikka, Soome, VH2/ SP2
Avaklass
Redword Absolute Power, om. Lea ja Heimo Asikainen, Soome, SP1, CAC, CACIB, PI1, VSP/ SP2, PI4
Thendara Mastercard, om. Ulvi Männama, Eesti, SP2, ResCACIB, PI2/ SP1, CACIB, PI1, TP, RÜP1
Tšempioniklass
Vicary's Justagame, om. Marianne Koskela, Soome, VH1/ SP1, ResCACIB, PI3

Emased
Juunioriklass
Karhutarhan Sweet Like Candy, om. Anu Rahikka, Soome, VH2/ SP1, VSPJ, PE2
Redword Marmalade Madness, om. Maarit Takala ja Sirpa Luoma-Keturi, Soome, SP1, JSERT, TPJ, PE3/ SP2
Avaklass
Vicary's Just You&Me, om. Ulvi Männama, Eesti, SP1, CACIB, PE1, TP/ SP2, ResCACIB, PE3
Bitter Sweet Symphony Z Arislandu, om. Anu ja Anni Rahikka, Soome, SP2, ResCACIB, PE2/ SP1, CAC, CACIB, PE1, VSP
Tšempioniklass
Redword Sadie King, om. Tiina Havu, Soome, SP1, PE4/ SP1, PE4

Kasvatajaklass
Kennel Redword, om. Maarit Takala, Soome, SP1/ SP1
 

INGLISE SETTERID, 9/9 koera
Isased
Kutsikaklass
Blue Baltic's Fire N'Move, om. Tiia Allas, Eesti, EAH1, TPK/EAH1, TPK, KBIS4
Noorteklass
Blue Baltic's Rock-A-Long Randy, om. Irina Linjala-Hyökki ja Katja Järvinen, Soome, ?

Avaklass
Nattaset Arctic Night, om. Jaana Pöllänen ja Satu Kurri, Soome, SP1, CAC, CACIB, PI1, TP/ SP1, CAC, CACIB, PI1, TP
Nattaset Have A Look, om. Eija Lammi ja Lasse Laine, Soome, SP2, ResCACIB, PI2/ -
Vuokkosen Sweet Choice, om. Heidi Nikkanen, Soome, ?

Emased
Juunioriklass
Nattaset Sui Dreams, om. Jaana Pöllänen, Soome, SP1, JSERT, TPJ, PE3/ VH1
Avaklass
Blue Baltic's Sweet Surprise, om. Irina Linjala-Hyökki ja Repekka Puustinen, Soome, SP1, CAC, CACIB, PE1, VSP/
Nattaset Droppo Bella, om. Jaana Pöllänen, Soome, SP2, ResCACIB, PE2/ SP2, ResCACIB, PE2
Seaset Silver Snowflake, om. Kätlin Kaldoja, Eesti, -/ SP1, CACIB, PE1, VSP
Tšempioniklass
Sweet Guardian Alice Blue Dream, om. Heidi Nikkanen, Soome, ?

Kasvatajaklass
Kennel Nattaset, om. Jaana Pöllänen, Soome, SP1, BIS4/ ?

GORDONI SETTERID, 5 koera
Emased
Juunioriklass
Showpoint Just A Dream, om. Sirpa Kärkäs ja Pirjo Huovila, Soome
Skara Braes Dream Street Rose, om. Marjo Tuomola, Soome
Avaklass
Despina Amazing Love, om. Jaana Pöllänen ja Johanna Kemppi, Soome, SP2, PE4/ SP2, ResCACIB, PE2
Showpoint Gates of Eden, om. Sirpa Kärkäs, Soome SP1, PE2? /SP1, CAC, CACIB, PE1?
Tšempioniklass
Showpoint Day After Day, om. Marjo Tuomola, Soome, SP1, CAC, CACIB, PE1, TP/
 

IIRI PUNAVALGED SETTERID, 3 koera
Isased
Juunioriklass
George Clooney V.'T Keijsershof, om. Sirke Siiro, Soome, SP1, JSERT, TPJ, PI1, TP, RÜP3/
Avaklass
Redwhitesilk Eternal Eamon's Echo, om. Sirke Siiro ja Tiina Nättinen, Soome

Emased
Avaklass
Redwhitesilk Eternal Joy, om. Sirke Siiro, Sanna Hiltunen, Päivi Peltonen, Soome