Eesti keeles  In English

Eesti Võitja CACIB Tallinn 03.06.2012
Kohtunikud Ludovica Salamon, Itaalia (Iiri punased ja Inglise setterid), ja Aase Jakobsen, Norra (Gordoni ja Iiri punavalged setterid)
 

IIRI PUNASED SETTERID, 18 koera
Isased
Juunioriklass
Meldor-Sett Insignia of Royalty, om. Renata Olszewska, Poola, SP1, JSERT, TPJ, PI2, Eesti Juuniorvõitja
Wildrind's Arrow of Sunset, om. Jonna Kaarna, Soome, SP2
Copper's The Magic Flute, om. Katriina Toikka, Soome, VH3

Veteraniklass
Irish Melody Peter Paul, om. Ulvi Männama, Eesti, SP1, TPV, PI1, VSP, Eesti Veteranvõitja, Eesti Võitja

Noorteklass
Sign of Constancy Blooming Red, om. Klaarika Vall-Umlašek, Eesti, SP1, CAC, CACIB, PI3
Thendara Mastercard, om. Ulvi Männama, Eesti, SP2

Avaklass
San Sanich Maney Wolswed, om. Žanna Gorbatšjeva, Eesti, SP1

Tšempioniklass
Vicary's Justagame, om. Marianne Koskela ja Katriina Toikka, Soome, SP1, ResCACIB, PI4

Emased
Juunioriklass
Dioskury Sweet Revenge, om. Kelli Talving, Eesti, SP1, JSERT, VSPJ, Eesti Juuniorvõitja
Wildrind's Angel of Hope, om. Jonna Kaarna, Soome, SP2
Original Once Upon A Time, om. Pauliina Artiola ja Kati Nykänen, Soome, VH3

Veteraniklass
Vinca Thore Fantasy Star, om. Svetlana Jevstignejeva, Eesti, SP1, VSPV, Eesti Veteranvõitja

Avaklass
Wind Chart Alternative Mambo, om. Liina Kümnik, Eesti, SP1, CACIB, PE1, TP, Eesti Võitja
Gwaihir's Callinan, om. Lena Lemberg, Joanna Lemberg ja Tettan Lindqvist, Soome, SP2, ResCACIB, PE2
Vicary's Justyou&me, om. Ulvi Männama, Eesti, SP3
Sign of Constancy Desert Rose, om. Merilin Ots, Eesti, SP4

Tšempioniklass
Original Gigglin Glenda, om. Krista Lehto ja Pauliina Artiola, Soome, SP1, PE3
Vicary's Justforyou, om. Katriina Toikka, Soome, SP2, PE4


INGLISE SETTERID,
14 koera
Isased
Juunioriklass
Blue Baltic's Rocks Off Your Sox, om. Nina Brusin ja Jouni Hakonen, Soome, SP1, JSERT, VSPJ, PI2, Eesti Juuniorvõitja
Saltwater Hot Commodity, om. Michaela Ståhlberg, Marika Löija ja Riina Löija, Soome, SP2

Veteraniklass
Iron Man of Slow Fox, om. Kätlin Kaldoja, Eesti, SP1, TPV, Eesti Veteranvõitja

Noorteklass
Nattaset Arctic Night, om. Jaana Pöllänen ja Satu Kurri, Soome, SP1, PI4

Avaklass
Blue Baltic's Poker Face, om. Virpi Hållfast, Soome, SP1, CAC, CACIB, PI1, TP, Eesti Võitja
Blue Baltic's Guitar Hero, om. Leena Laine, Soome, SP2, ResCACIB, PI2
Vuokkosen Sweet Choice, om. Heidi Nikkanen ja Vuokko Savolainen, Soome, VH3

Emased
Juunioriklass
Blue Baltic's Goldi Lock Rock, om. Janette Lehto, Marika Örn ja Marita Peuhkuri, Soome, SP1, JSERT, TPJ, PE1, VSP, Eesti Juuniorvõitja, Eesti Võitja
Meldor-Sett Jammy Pal, om. Renata Olszewska, Poola, VH2

Noorteklass
Nattaset Arctic Winter, om. Jaana Pöllänen ja Anu Lehto, Soome, SP1, ResCACIB, PE3

Avaklass
Seaset Silver Snowflake, om. Kätlin Kaldoja, Eesti, SP1
Legends Breakfast at Tiffanys, om. Virpi Hållfast, Elisabeth Preissl ja Marita Peuhkuri, Soome, SP2

Kasutusklass
Upperwood Lady Meldor, om. Renata Olszewska, Poola, SP1, CAC, CACIB, PE2

Tšempioniklass
Sweet Guardian Alice Blue Dream, om. Heidi Nikkanen ja Vuokko Savolainen, Soome, SP1, PE4


GORDONI SETTERID, 8 koera
Isased
Kutsikaklass
Showpoint Just Say Yes, om. Janna Runsala, Soome, EAH1, TPK

Kasutusklass
Finfair Loch Carron, om. Raili Laani ja Kristjan Essenson, Eesti, SP1, PI4

Tšempioniklass
Showpoint Dreamer, om. Päivi Koivisto, Janna Runsala ja Pirjo Huvila, Soome, SP1, CAC, CACIB, PI1, TP, Eesti Võitja
Yukki Hill Mesmerizer for Silent North, om. Marika Löija ja Lauri Hallman, Soome, SP2, ResCACIB, PI2
Kingpoint Foo Fighter, om. Elina Fyrqvist ja Tuija Verho, Soome, SP3, PI3

Emased
Juunioriklass
Oldmansion Ambitious Brunette, om. Liisa Larm ja Triin Hallap, Eesti, SP1, JSERT, TPJ, PE3, Eesti Juuniorvõitja

Avaklass
Despina Amazing Love, om. Johanna Kemppi, Petri Kemppi ja Jaana Pöllänen, Soome, SP1, ResCACIB, PE2

Tšempioniklass
Silent North Adhafera, om. Riina Löija, Soome, SP1, CAC, CACIB, PE1, VSP, Eesti Võitja


IIRI PUNAVALGED SETTERID, 3 koera
Isased
Tšempioniklass
Redwhitesilk Dynamite, om. Sirke Siiro ja Maria Nordberg, Soome, SP1, CACIB, PI1, TP, Eesti Võitja, RÜP1, BIS2

Emased
Juunioriklass
Rhoswendale Brilliant Ruby, om. Kati Tuomisalo, Soome, SP1, JSERT, TPJ, PE2, Eesti Juuniorvõitja

Avaklass
Courtdown Dancing Queen, om. Kati Tuomisalo ja Harri Valkonen, Soome, SP1, CAC, CACIB, PE1, VSP, Eesti Võitja