Eesti keeles  In English

PÄRNU 2 X CACIB 05.-06.07.2014
Kohtunik Marko Lepasaar, Eesti, ja Karl Reisinger, Austria

IIRI PUNASED SETTERID, 14/12 koera
Isased
Juunioriklass
Contario Ode Picasso, om. Svea Sildmäe, Eesti, SP1, SK, JSERT, TPJ, PI4/ SP1, SK, TPJ, PI4
Out Of Control From Crawford Land, om. Sari Lahtinen, Soome, SP2/ VH
Avaklass
Clever Sett Charlie Brown, om. Salla Pohjola ja Sari Lahtinen, Soome, SP3/ SP1, SK, CAC, CACIB, PI1, VSP
Copper's Rock'N'Roll, om. Eija Jormakka ja Maarit Flinck, Soome, SP1, SK, CAC, CACIB, PI1, TP, RÜP1/ SP2
Sign of Constancy Broadway Heat, om. Svea Sildmäe, Eesti, SP2/ SP3
Tšempioniklass
Thendara Mastercard, om. Ulvi ja Urmas Männama, Eesti, SP1, SK, Res-CACIB, PI3/ -
Wildrind's Arrow of Sunset, om. Jonna Kaarna, Soome, SP2, SK/ SP1, SK, Res-CACIB, PI2
Veteraniklass
Clever Sett Tennessee Waltz, om. Sari Lahtinen ja Jenni Lahtinen, Soome, SP1, SK, VSERT, TPV, PI2/ SP1, SK, TPV, PI3

Emased
Kutsikaklass
Thendara Somerset, om Ulvi Männama, Eesti, EAH1, TPK/ -
Juunioriklass
Wildrind's Cute Red Ruby, om. Jonna Kaarna, Soome, SP1, SK, JSERT, VSPJ/ VH
Noorteklass
Forfarian You Sexy Thing, om. Eija Jormakka ja Mari Launiainen, Soome, SP1, SK, Res-CACIB, PE2/ SP1, SK, PE3
Avaklass
Sign of Constancy Baton Rouge, om. Kaja Tamm, Eesti, SP1, SK, PE4/ SP1, SK, Res-CACIB, PE2
Tšempioniklass
Copper's Bubbel Story, om. Eija Jormakka, Soome, SP2, SK, PE3/ SP1, SK, CAC, CACIB, PE1, TP, RÜP1
Fansett Miss Beauty, om. Kalle Lemström ja Virpi Hållfast, Soome, SP1, SK, CAC, CACIB, PE1, VSP/ SP2

Paaride võistlus
Wildrind's Arrow of Sunset ja Wildrind's Cute Red Ruby, om. Jonna Kaarna, Soome, EAH1/ ?


INGLISE SETTERID, 7/7 koera
Isased
Juunioriklass
Edenbridge Cinnamon Bun, om. Evelin Pärna, Eesti, SP1/ VH

Emased
Juunioriklass
Edenbridge Black Ponchik, om. Liina Rajaste, Eesti, SP1, SK, JSERT, TPJ, PE4/ -
Edenbridge Poppy Pie, om. Jane Faizullin, Eesti, - / SP1, SK, JSERT, TPJ, PE3
Avaklass
Edenbridge Thrones Arya, om. Marge Kaju, Eesti, SP1, SK, CAC, CACIB, PE1, TP/ SP2
Blue Baltic's Be-Bop Baby, om. Salla Karjalainen ja Marita Antila, Soome, SP2, SK, Res-CACIB, PE2/ SP1, SK, CAC, CACIB, PE1, TP
Edenbridge Very Expected Murrieta, om. Eva-Liisa Salin, Eesti, SP3/ VH
Legends Breakfast At Tiffanys, om. Kalle Lemström ja Virpi Hållfast, Soome, SP4/ ?
Tšempioniklass
Blue Baltic's Goldi Lock Rock, om. Ulla Lehto jt, Soome, SP1, SK, PE3/ SP1, SK, Res-CACIB, PE2

Kasvatajaklass
Edenbridge, om. Eva-Liisa Salin, EAH1/EAH1
Järglasteklass
Edenbridge Very Expected Murrieta, om. Eva-Liisa Salin, EAH1, BIS1/ 1


GORDONI SETTERID, 2/2 koera
Isased
Avaklass
Showpoint Irresistible, om. Elina Särmälä, Soome, SP1, SK, CAC, CACIB, PI1, TP, RÜP4/ SP1, SK, CAC, CACIB, TP
Tšempioniklass
Silent North Eye Con, om. Sari Ilo, Soome, SP1/ ?