Eesti keeles  In English

Eesti rahvuslikud (CAC) ja rahvusvahelised (CACIB) näitused 2013

 

12.-13.01.13 Tartu 2 x CAC
Kohtunikud Petter Steen, Norra, ja Helin Kasuk-Tenson, Eesti/Soome (Iiri punased) ja Ligita Zake, Läti (inglased)
Tulemused

26.01.2013 Narva CAC
Kohtunik Erling Kjær Pedersen, Taani
Tulemused

09.02.2013 Tallinn Winter Cup CACIB
Kohtunik Ole Staunskjær, Taani
Tulemused

02.-03.03.2013 Tallinna 2 x CAC
Kohtunikud Kresten Scheel, Taani, ja Galina Zhuk, Valgevene (inglased) ja Beata Petkevica, Läti (iirlased)
Tulemused

23.03.2013 Narva CAC
Kohtunik Sviatlana Radziuk, Valgevene
Tulemused

13.-14.04.2013 Tallinna Võitja CACIB
Kohtunik Andrew Beare, Iirimaa
Tulemused

20.-21.04.2013 Rakvere 2 x CAC
Kohtunikud Petru Muntean, Rumeenia, ja Annika Ulltveit-Moe, Rootsi
Tulemused 20.04 ja 21.04

11.05.2013 Jahikoerte erinäitus CAC, Türi
Kohtunik Marianne Holmli, Norra
Tulemused

01.06.2013 Setterite erinäitus CAC, Raplamaa
Kohtunik Christiane Lohmann, Saksamaa
Tulemused

02.06.2013 Võitja CACIB, Tallinn
Kohtunik Andrzej Mania, Poola
Tulemused

29.06.2013 Haapsalu CAC
Kohtunik Boris Baič, Sloveenia
Tulemused

30.06.2013 Luige CAC
Kohtunik Jan Ryk, Poola
Tulemused

06.-07.07.2013 Pärnu 2 x CACIB
Kohtunikud Oleg Vasiljev, Venemaa, ja Norman Deschuymere, Belgia
Tulemused

13.-14.07.2013 Viimsi 2 x CAC
Kohtunikud Vera Smirnova, Eesti, ja Jaroslav Matyáš, Slovakkia
Tulemused 13.07 ja 14.07

20.07.2013 Valga CAC
Kohtunik Des Manton, Iirimaa
Tulemused

21.07.2013 Ülenurme CAC
Kohtunik Agus Wardhana, Indoneesia
Tulemused

10.-11.08.2013 Väimela 2 x CAC
Kohtunikud Siret Lepasaar, Eesti (Iiri punased setterid) ja Larisa Kizina, Venemaa, ning Jana Gavrilova, Venemaa
Tulemused

16.08.2013 VI ja VII rühma erinäitus CAC Raplamaa
Kohtunik Eva Jönsson, Rootsi
Tulemused

17.-18.08.2013 Tallinn 2 x CACIB
Kohtunikud Diane Stewart-Ritchie, Iirimaa, ja Vitor Veiga, Portugal
Tulemused 17.08 ja 18.08

07.09.2013 Tallinn CAC (Lauluväljak)
Kohtunik Tamás Jakkel, Ungari
Tulemused

19.-20.10.2013 Rakvere 2 x CAC
Kohtunikud Anca Giura, Rumeenia, ja Malgorzata Supronowicz, Poola
Tulemused 19.10 ja 20.10

02.-03.11.2013 Tartu 2 x CACIB
Kohtunikud Frankie Leung, Hong Kong, ja Zlatko Jojkic, Serbia
Tulemused 02.11 ja 03.11

30.11.2013 Narva CAC
Kohtunik Elena Kuleshova, Venemaa
Tulemused

21.12.2013 Kutsikate ja veteranide jõulushow (mitteametlik), Tallinn
Kohtunik Katrin Raie, Eesti
Tulemused

Eesti Kennelliidu näituste tulemused
EKL-i andmebaas