Eesti keeles  In English

Eesti rahvuslikud (CAC) ja rahvusvahelised (CACIB) näitused 2016

09.-10.01.2016 Tartu 2 x CAC
Kohtunikud Renata Petkeviciene, Leedu, ja Salvador Janeiro, Portugal
Tulemused 09.01.16 ja 10.01.16

30.-31.01.2016 Narva 2 x CAC
Kohtunikud Pierluigi Buratti, Itaalia, ja Milivoje Urošević, Serbia
Tulemused 30.01.16 ja 31.01.16

06.02.2016 Tallinn Winter Cup CACIB
Kohtunik Avi Marshak, Iisrael, rühmakohtunik Karl Reisinger, Austria
Tulemused

05.-06.03.2016 Tallinn 2 x CAC (Tondiraba jäähall)
Kohtunikud José Homem de Mello, Portugal, ja Jochen Eberhardt, Saksamaa
Tulemused 05.03.16 ja 06.03.16

17.04.2016 Tallinna Võitja CACIB
Kohtunik Sonia Kelveri Philippou, Küpros 
Tulemused

23.-24.04.2016 Narva 2 x CAC
Kohtunikud Nebojša Savicic, Serbia, ja Miklos Levente, Ungari
Tulemused 23.04.16 ja 24.04.16

07.-08.05.2016 Rakvere 2 x CAC
Kohtunikud Ricky Lochs-Romans, Holland, ja Irina Poletaeva, Soome
Tulemused 07.05.16 ja 08.05.16

14.05.2016 Jahikoerte erinäitus CAC Järvamaa (Särevere)
Kohtunik Jan Ryk, Poola
Tulemused

04.06.2016 Setterite erinäitus CAC Harjumaa 
Kohtunik Catherine Pil, Belgia
Tulemused

04.06.2016 VII ja X rühma näitus CAC Tallinn
Kohtunik Astrid Lundava, Eesti
Tulemused

05.06.2016 Eesti Võitja CACIB Tallinn
Kohtunik Shaun Watson, Küpros
Tulemused

11.-12.06.2016 Luige 2 x CAC
Kohtunikud Olga Goncharuk, Ukraina, ja Péter Harsányi, Ungari
Tulemused 11.06.16 ja 12.06.16

18.06.2016 Harjumaa CAC (Vanamõisa)
Kohtunik Marina Ostrovskaja, Venemaa
Tulemused

09.-10.07.2016 Pärnu 2 x CACIB
Kohtunikud Katrin Lahi-Temnikov, Eesti (Iiri punased setterid), Savvas Hadjidavvas, Küpros (teised setterid) ning Marja Talvitie, Soome (Iiri punased setterid) ja Viktoras Avtuško, Leedu (teised setterid)
Tulemused 09.07.16 ja 10.07.16

23.-24.07.2016 Tartumaa 2 x CAC (Uderna)
Kohtunikud Andrzej Szutkiewicz, Poola, ning Manola Poggesi, Itaalia, ja Ligita Zake, Läti
Tulemused 23.07.16 ja 24.07.16

30.07.2016 Saaremaa CAC (Kuressaare Lossipark)
Kohtunik Kalvo Kriisk, Eesti
Tulemused

13.-14.08.2016 Tartumaa 2 x CAC (Ülenurme)
Kohtunikud Elena Kuleshova, Venemaa, rühmakohtunik Evelyn Hurley, Iirimaa, ning Viktor Pilikin, Venemaa
Tulemused 13.08.16 ja 14.08.16

20.-21.08.2016 2 x CACIB Tallinn
Kohtunikud Lisbeth Mach, Šveits, ja Riitta Lahtovaara, Soome
Tulemused 20.08.16 ja 21.08.16

27.-28.08.2016 Haapsalu 2 x CAC
Kohtunikud Attila Czeglédi, Ungari, ja Juha Kares, Soome
Tulemused 27.08.16 ja 28.08.16

03.09.2016 Luige CAC
Kohtunik Gabriela Ridarčíková, Slovakkia
Tulemused

04.09.2016 VI ja VII rühma näitus CAC Tallinn (Lauluväljak)
Kohtunik Natalja Drovossekova, Kasahstan
Tulemused

24.-25.09.2016 Tallinn 2 x CAC (Saku Suurhall)
Kohtunikud Peter Berchtold, Austria, ja Berri Beare, Iirimaa
Tulemused 24.09.16 ja 25.09.16

15.-16.10.2016 Rakvere 2 x CAC
Kohtunikud Livija Zizevske, Leedu, ja Laura Cox, Iirimaa
Tulemused 15.10.16 ja 16.10.16

05.-06.11.2016 Tartu 2 x CACIB
Kohtunikud Domenico di Matteo, Itaalia, ja Tony Rainey, Iirimaa
Tulemused 05.11.16 ja 06.11.16

26.-27.11.2016 Narva 2 x CAC
Kohtunikud Sonia Kelveri Philippou, Küpros, ja Zaza Omarov, Georgia
Tulemused 26.11.16 ja 27.11.16

17.12.2016 Kutsikate ja veteranide jõulushow (mitteametlik), Tallinn
Kohtunikud Michael Leonard, Iirimaa (Iiri setterid) ja Leni Finne, Soome (Inglise setterid)
Tulemused

Maailma Võitja - World Dog Show 2016 Moskva, Venemaa 25.06.2016
Kohtunik: Johan Juslin, Soome (Iiri setterid), Salvatore Tripoli, Itaalia (Inglise ja Gordoni setterid)

Euroopa Võitja - Euro Dog Show 2016 Brüssel, Belgia 26.08.2016
Kohtunikud: Ludovica Salamon, Itaalia (Iiri setterid), Laurent Pichard, Šveits (Inglise ja Gordoni setterid)

Aasta parimate jooksev edetabel