Eesti keeles  In English

Eesti setterite tulemusi näitustelt välismaal 2018

Ogre 2 x CAC, Läti, 14.-15.07.2018
Kohtunikud Valentin Fedorov, Valgevene, ja Marko Lepasaar, Eesti

Iiri punased setterid, kataloogis 17/12 koera
Isased, juunioriklass
Nobleton Clover Moors, om. Katrin Sirp, -/SP1, EAH, PI2
Noorteklass
Vinca Thore Leopold, om. Külli Kalamees-Pani, SP1, SK, PI3/SP1, SK, CAC, PI1, VSP
Avaklass
Sarmando Dream Nimble Dancer, om. Marge Kaju, SP1, SK, CAC, PI2?/
Emased, juunioriklass
Dessi Sweet Love, om. Liina Kümnik, SP1, EAH, JCAC, PE4, Ogre Junior Winner/-
Nobleton Wind Flower, om. Pauliina Siimumäe, -/SP1, EAH, PE1, TP, RÜP1, BIS5
Veteraniklass
Wind Chart Alternative Mambo, om. Liina Kümnik, SP1, EAH, TPV, PE1, VSP, Ogre Veteran Winner/-


Läti jahikoerte klubi erinäitus "Club Winner", CAC 14.07.2018
Kohtunik István Nagy, Ungari

Iiri punased setterid, kataloogis 14 koera
Isased, juunioriklass
Nobleton Clover Moors, om. Katrin Sirp, SP1, EAH, JCAC, VSPJ, PI2
Noorteklass
Vinca Thore Leopold, om. Külli Kalamees-Pani, SP1, SK, CAC, PI5 
Emased, juunioriklass
Nobleton Wind Flower, om. Pauliina Siimumäe, SP1, EAH, JCAC, TPJ, PE3, JBIS2
Veteraniklass
Wind Chart Alternative Mambo, om. Liina Kümnik, SP1, EAH, TPV, PE1, VSP, VBIS1, Club Winner


Palanga CAC, Leedu, 10.06.2018
Kohtunik Livija Zizevske, Leedu, veteranide BIS Viktoras Avtuško, rühm Audrone Babianskiene

Iiri punased setterid, kataloogis 4 koera
Isased, juunioriklass
Vinca Thore Legend, om. Veera Kirmann ja Väino Tuisk, SP1, JN, TPJ, TP, RÜP2
Emased, juunioriklass
Dessi Sweet Love, om. Liina Kümnik, SP1, JN, VSPJ
Veteraniklass
Wind Chart Alternative Mambo, om. Liina Kümnik, SP1, VN, TPV, VSP, VBIS4
 

Läti Võitja CACIB, Riia, 09.06.2018
Kohtunikud Siret Lepasaar, Eesti (iiri setterid) ja Sean Delmar, Iirimaa (inglise setterid, 7. rühm)

Iiri punased setterid, kataloogis 8 koera
Emased, juunioriklass
Dessi Sweet Love, om. Liina Kümnik, SP1, EAH, JCAC, PE4, Läti juuniorvõitja
Noorteklass
IrishSherry Midnight Lady, om. Ulvi ja Urmas Männama, SP1, SK, CAC, Res-CACIB, PE3
Tšempioniklass
Thendara Somerset, om. Ulvi Männama, SP1, SK, CACIB, PE1, TP, Läti võitja
Veteraniklass
Wind Chart Alternative Mambo, om. Liina Kümnik, SP1, EAH, TPV, PE2, VBIS3, Läti veteranvõitja

Inglise setterid, kataloogis 12 koera
Emased, avaklass
Edenbridge National Song, om. Inna Vesi ja Mart Nautras, SP1, SK, CAC, CACIB, PE1, TP, RÜP5, Läti võitja
 

Moletai CACIB, Leedu, 27.05.2018
Kohtunik Hannele Jokisilta, Soome

Inglise setterid, kataloogis 4 koera
Emased, avaklass
Bournefield New Dawn, om. Kätlin Kaldoja, SP1, CAC, CACIB, N, TP

Tampere CACIB, Soome, 06.05.2018
Kohtunik Jenny Miller, Suurbritannia

Inglise setterid, kataloogis 13 koera
Isased, noorteklass
Bournehouse Stormy Weather, om, Kätlin Kaldoja, SP1, SK, CAC, CACIB, PI1, TP
Emased, avaklass
Bournefield New Dawn, om. Kätlin Kaldoja, SP1, SK, PE4
 

Diana Cup CAC, Läti, 28.04.2018
Kohtunik Tony Rainey, Iirimaa

Iiri punased setterid, kataloogis 10 koera
Isased, juunioriklass
Vinca Thore Legend, om. Väino Tuisk ja Veera Kirmann, SP1, EAH, JCAC, TPJ, PI2, JBIS1
Avaklass
Vinca Thore Iokker, om. Väino Tuisk ja Veera Kirmann, SP1, SK, PI3

Inglise setterid, kataloogis 12 koera
Isased, noorteklass
Bournehouse Stormy Weather, om, Kätlin Kaldoja, SP1, SK, CAC, PI1, TP
Emased, avaklass
Bournefield New Dawn, om. Kätlin Kaldoja, SP1, SK, PE2
 

Šiauliai 2 x CAC, Leedu, 21.-22.04.2018
Kohtunikud Svetlana Postarnakova, Leedu, ja Stefan Sinko, Sloveenia

Iiri punased setterid, kataloogis 8/7 koera
Isased, avaklass
Sarmando Dream Noble Choco, om. Pille Lang, SP2/SP1, CAC
Tšempioniklass
Sarmando Dream Love Triumf, om. Pille Lang, SP1, CAC, N, VSP/SP1, CAC, N, TP, RÜP1

Riia Reto 2 x CAC, Läti, 21.-22.04.2018
Kohtunikud Ligita Zake, Läti, ja Ljudmilla Tšistjakova, Venemaa

Iiri punased setterid, kataloogis 3/4 koera
Isased, juunioriklass
Vinca Thore Legend, om. Väino Tuisk ja Veera Kirmann, 2 x SP1, EAH, JCAC, PI1, TP, RÜP5, Reto junior winner/VSP
Emased, juunioriklass
Dessi Sweet Love, om. Liina Kümnik, SP1/SP1, EAH, JCAC, PE2
Veteraniklass
Wind Chart Alternative Mambo, om. Liina Kümnik, 2 x SP1, EAH, TPV, PE1, VSP, Reto veteran winner/TP, VBIS4


Kaunas CAC, Leedu, 07.-08.04.2018
Kohtunikud Oliver Simon, Horvaatia, ja Paul Lawless, Iirimaa

Inglise setterid, kataloogis 2 koera
Isased, juunioriklass
Lucksheray Be My Only One, om. Marge ja Jaren Kaju, 2 x SP1, JCAC, TPJ, VSP
Emased, avaklass
Edenbridge National Treasure, om. Marge Kaju ja Eva-Liisa Salin, 2 x SP1, CAC, TP, 1 x RÜP1, BIS5

Iiri punased setterid, kataloogis 2 koera (07.04)
Emased, juunioriklass
IrishSherry Midnight Lady, om. Ulvi ja Urmas Männama, SP1, JCAC, TPJ, TP
 

Riia CACIB, Läti, 17.03.2018
Kohtunik Rui Oliveira, Portugal

Inglise setterid, kataloogis 15 koera
Isased, juunioriklass
Bournehouse Stormy Weather, om. Kätlin Kaldoja, SP1, EAH, JCAC, PI1, VSP
Emased, avaklass
Bournefield New Dawn, om. Kätlin Kaldoja, SP1, SK, CAC, CACIB, PE1, TP, RÜP4

Iiri punased setterid, kataloogis 12 koera
Isased, juunioriklass
IrishSherry Think Of Me, om. Enely Jääger ja Märt Agu, SP1, EAH, JCAC


Vilnius 2 x CACIB, Leedu Võitja, 02.-03.03.2018
Kohtunikud Zlatko Jojkic, Serbia, ja Renata Petkeviciene, Leedu

Iiri punased setterid, kataloogis 7/5 koera
Isased, juunioriklass
IrishSherry Think Of Me, om. Enely Jääger ja Märt Agu, 2 x SP1, JCAC, TPJ, Leedu juuniorvõitja 2018
 

Valmiera CAC, Läti, 17.-18.02.2018
Kohtunikud Norman Deschuymere, Belgia, ja Miroslav Zidar, Sloveenia

Inglise setterid, 3 koera
Isased, juunioriklass
Bournehouse Stormy Weather, om. Kätlin Kaldoja, SP1, EAH, JCAC, PI1, TP, Valmiera's Junior Winner
Emased, avaklass
Bournefield New Dawn, om. Kätlin Kaldoja, SP1, SK, CAC, PE1, VSP, Valmiera's Winner

Iiri punased setterid, kataloogis 5 koera
Isased, juunioriklass
IrishSherry Think Of Me, om. Enely Jääger ja Märt Agu, 2 x SP1, EAH, JCAC, PI2, Valmiera's Junior Winner
 

Cluj-Napoca 2 x CACIB, 2 x CAC, Rumeenia, 10.-11.02.2018
Kohtunikud Norman Deschuymere, Belgia, ja Calin Simu, Petru Muntean, Anca Giura, Rumeenia

Inglise setterid, kataloogis 2 koera
Isased, juunioriklass
Lucksheray Be My Only One, om. Marge ja Jaren Kaju, 4 x SP1, JCAC, TPJ
 

Daugavpils CAC, Läti, 21.01.2018
Kohtunik Antoan Hlebarov, Bulgaaria

Iiri punased setterid, 2 koera
Isased, noorteklass
Sarmando Dream Noble Choco, om. Pille Lang, SP1, SK, CAC, PI2
Tšempioniklass
Sarmando Dream Love Triumf, om. Pille Lang, SP1, SK, PI1, TP, RÜP4