Eesti keeles  In English

Eesti setterite tulemusi näitustelt välismaal 2018

Riia Võitja CACIB, 11.11.2018
Kohtunik Ümit Özkanal, Türgi

Iiri punased setterid, kataloogis 10 koera
Isased, noorteklass
Nobleton Clover Moors, om. Katrin Sirp, SP1, SK, PI3
Avaklass
Sarmando Dream Noble Choco, om. Pille Lang, SP1, SK, CAC, ResCACIB, PI2
Tšempioniklass
Sarmando Dream Love Triumf, om. Pille Lang, SP1, SK, CACIB, PI1, TP, RÜP2, Riga's Winner 
Emased, noorteklass
Nobleton Wind Flower, om. Pauliina Siimumäe jt, SP1, SK, CAC, CACIB, PE1, VSP, Riga's Winner
 

Läti Jahikoerte Klubi setterite erinäitus CAC, Riia, 10.11.2018
Kohtunik Catherine Pil, Belgia

Iiri punased setterid, kataloogis 20 koera
Isased, kutsikaklass
Gwendariff Uremembered Me, om. Marika Kuusman ja Kelli Talving, EAH1, TPK, KBIS1
Noorteklass
Nobleton Clover Moors, om. Katrin Sirp, SP1, SK, PI3
Emased, noorteklass
Nobleton Wind Flower, om. Pauliina Siimumäe jt, SP1, SK, PE2
Nobleton Bluebell, om. Siret Piigli jt, SP2, SK
Avaklass
Dessi Sweet Love, om. Liina Kümnik, SP2, SK
Veteraniklass
Wind Chart Alternative Mambo, om. Liina Kümnik, SP1, EAH, TPV, PE4, VBIS2

Gordoni setterid, kataloogis 3 koera
Emased, avaklass
My Oh My Black Lofty, om. Triin Hallap, SP1, SK, CAC, PE1, TP, BIS3
Tšempioniklass
Sundowner's Flower Power, om. Helis ja Urho Manninen, SP1, SK, PE2
 

Podgorica, Montenegro, 2 x CACIB 27.-28.10.18
Kohtunikud Vojislav Brajovic ja Igor Drobnjak, Montenegro

Iiri punased setterid, kataloogis 5 koera
Isased, avaklass
Sarmando Dream Noble Choco, om. Pille Lang, 2 x SP1, CAC, 1 x CACIB, 1 x ResCACIB, 1 x VSP
Tšempioniklass
Sarmando Dream Love Triumf, om. Pille Lang, 1 x SP1, CAC, CACIB, TP, RÜP2, 1 x SP2, ResCAC
 

Skopje, Makedoonia, 3 x CACIB 23.-25.10.18
Kohtunikud Sanja Momčilović Bognič, Serbia, Weng Won Chan, Malaisia, ja Dragan Ristic, Serbia

Iiri punased setterid, kataloogis 2 koera
Isased, avaklass
Sarmando Dream Noble Choco, om. Pille Lang, 3 x SP1, CAC, ResCACIB
Tšempioniklass
Sarmando Dream Love Triumf, om. Pille Lang, 3 x SP1, CAC, CACIB, TP, 2 x RÜP2, 1 x RÜP3
 

Asenovgrad, Bulgaaria, 5 x CACIB 17.-21.10.18
Kohtunikud Galyah Litova ja Georgi Hristozov, Bulgaaria, Tatiana Urek, Sloveenia, Petar Kujumdjiev, Bulgaaria, ja Rui Oliveira, Portugal

Iiri punased setterid, kataloogis 2 koera
Isased, avaklass
Sarmando Dream Noble Choco, om. Pille Lang, 5 x SP1, CAC, 2 x CACIB, 3 x ResCACIB, 2 x TP, RÜP1
Tšempioniklass
Sarmando Dream Love Triumf, om. Pille Lang, 4 x SP1, CAC, 3 x CACIB, 1 x ResCACIB, 3 x TP, 1 x RÜP1, BIS2, 2 x RÜP2

Poola Kennelliidu 80. juubeli näitus CAC, Varssavi, Poola, 12.10.2018
Kohtunik Cathy Delmar, Iirimaa

Iiri punased setterid, kataloogis 29 koera
Isased, avaklass
Sarmando Dream Noble Choco, om. Pille Lang, SP2
Tšempioniklass
Sarmando Dream Love Triumf, om. Pille Lang, SP4
 

EuroDogShow CACIB, Varssavi, Poola 11.10.2018
Kohtunik Sean Delmar, Iirimaa

Iiri punased setterid, kataloogis 96 koera
Isased, avaklass
Sarmando Dream Noble Choco, om. Pille Lang, SP4
Tšempioniklass
Sarmando Dream Love Triumf, om. Pille Lang, SP3
 

Valmiera CAC, Läti, 07.10.2018
Kohtunik György Tesics, Ungari

Iiri punased setterid, kataloogis 4 koera
Isased, avaklass
Amber Sigsor Wolest, om. Harriet Malter, SP1, SK, CAC, PI1, VSP
Veteraniklass
Sign of Constancy Bitter Irish, om. Varje Himma, Marika Kuusman, Kaja Tamm, SP1, EAH, VCAC, TPV, PI2
 

Šakiai 2 x CAC, Leedu, 18.-19.08.2018
Kohtunikud Maxim Nikolski, Valgevene, ja Audrone Babianskiene, Leedu

Iiri punased setterid, kataloogis 1 koer
Emased, kasutusklass
Frinan Dear Wendy, om. Maivi ja Ando Tull, 2 x SP1, CAC, N, TP, RÜP4
 

World Dog Show Amsterdam, Holland, 09.-11.08.2018

World Dog Show CACIB 11.08
Kohtunikud Susan Mogony, Holland (iiri punased) ja Ricky Lochs-Romans, Holland (inglise)
Iiri punased setterid, kataloogis 106 koera
Isased, juunioriklass
Nobleton Clover Moors, om. Katrin Sirp, SP2
Avaklass
Sarmando Dream Noble Choco, om. Pille Lang, SP
Tšempioniklass
Sarmando Dream Love Triumf, om. Pille Lang, SP
Veteraniklass
Thendara MasterCard, om. Ulvi Männama, SP
Emased, juunioriklass
Nobleton Bluebell, om. Siret Piigli, SP4
Nobleton Wind Flower, om. Pauliina Siimumäe, SP
Avaklass
Nobleton Rosy Starling, om. Kelli Talving, SP
Veteraniklass
Wind Chart Alternative Mambo, om. Liina Kümnik, SP2
Kasvatajaklass
Nobleton, om. Kelli Talving, 1. koht

Inglise setterid, kataloogis 44 koera
Emased, avaklass
Edenbridge National Song, om. Inna Vesi ja Mart Nautras, SP
Edenbridge National Treasure, om. Marge Kaju ja Eva-Liisa Salin, SP

7. rühma erinäitus CAC 10.08
Kohtunikud Branislav Rajic, Sloveenia (iiri punased) ja Wim Wellens, Holland (inglise)
Iiri punased setterid, kataloogis 44 koera
Isased, avaklass
Sarmando Dream Noble Choco, om. Pille Lang, SP1, ResCAC (=CAC)
Tšempioniklass
Sarmando Dream Love Triumf, om. Pille Lang, SP2

Inglise setterid, kataloogis 20 koera
Isased, juunioriklass
Lucksheray Be My Only One, om. Marge ja Jaren Kaju, SP1


Benelux Winner CACIB 09.08
Kohtunikud Martin Croeser, LAV (iiri punased), Ann Ingram, Iirimaa (inglise)

Iiri punased setterid, kataloogis 46 koera
Isased, juunioriklass
Nobleton Clover Moors, om. Katrin Sirp, SP2
Avaklass
Sarmando Dream Noble Choco, om. Pille Lang, SP4
Tšempioniklass
Sarmando Dream Love Triumf, om. Pille Lang, SP
Emased, juunioriklass
Nobleton Wind Flower, om. Pauliina Siimumäe, SP1, TPJ, JRÜP1, Benelux Jeugdwinner Nederland
Nobleton Bluebell, om. Siret Piigli, SP2
Dessi Sweet Love, om. Liina Kümnik, SP
Avaklass
Nobleton Rosy Starling, om. Kelli Talving, SP
Veteraniklass
Wind Chart Alternative Mambo, om. Liina Kümnik, SP2
Kasvatajaklass
Nobleton, om. Kelli Talving, 1. koht

Inglise setterid, kataloogis 20 koera
Emased, avaklass
Edenbridge National Song, om. Inna Vesi ja Mart Nautras, SP1, ResCACIB

Ukmerge 2 x CAC, Leedu, 21.-22.07.2018
Kohtunikud Anatoli Zhuk, Valgevene, ja Andrzej Szutkiewicz, Poola

Iiri punased setterid, kataloogis 5 koera
Isased, juunioriklass
Nobleton Clover Moors, om. Katrin Sirp, SP1, JN, TPJ, VSP/SP1, JN, VSPJ, VSP
Emased, juunioriklass
Nobleton Wind Flower, om. Pauliina Siimumäe, SP1, JN, VSPJ/SP1, JN, TPJ, TP, RÜP2
 

Ogre 2 x CAC, Läti, 14.-15.07.2018
Kohtunikud Valentin Fedorov, Valgevene, ja Marko Lepasaar, Eesti

Iiri punased setterid, kataloogis 17/12 koera
Isased, juunioriklass
Nobleton Clover Moors, om. Katrin Sirp, -/SP1, EAH, PI2
Noorteklass
Vinca Thore Leopold, om. Külli Kalamees-Pani, SP1, SK, PI3/SP1, SK, CAC, PI1, VSP
Avaklass
Sarmando Dream Nimble Dancer, om. Marge Kaju, SP1, SK, CAC, PI2/SP1, SK, PI4
Emased, juunioriklass
Dessi Sweet Love, om. Liina Kümnik, SP1, EAH, JCAC, PE4, Ogre Junior Winner/-
Nobleton Wind Flower, om. Pauliina Siimumäe, -/SP1, EAH, PE1, TP, RÜP1, BIS5
Veteraniklass
Wind Chart Alternative Mambo, om. Liina Kümnik, SP1, EAH, TPV, PE1, VSP, Ogre Veteran Winner/-

Inglise setterid, kataloogis 8 koera
Isased, juunioriklass
Lucksheray Be My Only One, om. Marge ja Jaren Kaju, SP1, EAH, JCAC, PI3, Ogre Junior Winner/SP1, EAH, JCAC, PI2
Emased, avaklass
Edenbridge National Treasure, om. Marge Kaju, SP1, SK, PE2/SP1, SK, CAC, PE1, TP, RÜP5


Läti jahikoerte klubi erinäitus "Club Winner", CAC 14.07.2018
Kohtunik István Nagy, Ungari

Iiri punased setterid, kataloogis 14 koera
Isased, juunioriklass
Nobleton Clover Moors, om. Katrin Sirp, SP1, EAH, JCAC, VSPJ, PI2
Noorteklass
Vinca Thore Leopold, om. Külli Kalamees-Pani, SP1, SK, CAC, PI5 
Emased, juunioriklass
Nobleton Wind Flower, om. Pauliina Siimumäe, SP1, EAH, JCAC, TPJ, PE3, JBIS2
Veteraniklass
Wind Chart Alternative Mambo, om. Liina Kümnik, SP1, EAH, TPV, PE1, VSP, VBIS1, Club Winner

Šilute, Leedu, 23.-24.06.2018
Kohtunik Valentinas Stiklius, Leedu

Iiri punased setterid, kataloogis 1 koer
Isased, avaklass
Sarmando Dream Nimble Dancer, om. Marge Kaju, SP1, CAC, N, TP, RÜP2


Palanga CAC, Leedu, 10.06.2018
Kohtunik Livija Zizevske, Leedu, veteranide BIS Viktoras Avtuško, rühm Audrone Babianskiene

Iiri punased setterid, kataloogis 4 koera
Isased, juunioriklass
Vinca Thore Legend, om. Veera Kirmann ja Väino Tuisk, SP1, JN, TPJ, TP, RÜP2
Emased, juunioriklass
Dessi Sweet Love, om. Liina Kümnik, SP1, JN, VSPJ
Veteraniklass
Wind Chart Alternative Mambo, om. Liina Kümnik, SP1, VN, TPV, VSP, VBIS4
 

Läti Võitja CACIB, Riia, 09.06.2018
Kohtunikud Siret Lepasaar, Eesti (iiri setterid) ja Sean Delmar, Iirimaa (inglise setterid, 7. rühm)

Iiri punased setterid, kataloogis 8 koera
Emased, juunioriklass
Dessi Sweet Love, om. Liina Kümnik, SP1, EAH, JCAC, PE4, Läti juuniorvõitja
Noorteklass
IrishSherry Midnight Lady, om. Ulvi ja Urmas Männama, SP1, SK, CAC, Res-CACIB, PE3
Tšempioniklass
Thendara Somerset, om. Ulvi Männama, SP1, SK, CACIB, PE1, TP, Läti võitja
Veteraniklass
Wind Chart Alternative Mambo, om. Liina Kümnik, SP1, EAH, TPV, PE2, VBIS3, Läti veteranvõitja

Inglise setterid, kataloogis 12 koera
Emased, avaklass
Edenbridge National Song, om. Inna Vesi ja Mart Nautras, SP1, SK, CAC, CACIB, PE1, TP, RÜP5, Läti võitja
 

Moletai CACIB, Leedu, 27.05.2018
Kohtunik Hannele Jokisilta, Soome

Inglise setterid, kataloogis 4 koera
Emased, avaklass
Bournefield New Dawn, om. Kätlin Kaldoja, SP1, CAC, CACIB, N, TP

Tampere CACIB, Soome, 06.05.2018
Kohtunik Jenny Miller, Suurbritannia

Inglise setterid, kataloogis 13 koera
Isased, noorteklass
Bournehouse Stormy Weather, om, Kätlin Kaldoja, SP1, SK, CAC, CACIB, PI1, TP
Emased, avaklass
Bournefield New Dawn, om. Kätlin Kaldoja, SP1, SK, PE4
 

Diana Cup CAC, Läti, 28.04.2018
Kohtunik Tony Rainey, Iirimaa

Iiri punased setterid, kataloogis 10 koera
Isased, juunioriklass
Vinca Thore Legend, om. Väino Tuisk ja Veera Kirmann, SP1, EAH, JCAC, TPJ, PI2, JBIS1
Avaklass
Vinca Thore Iokker, om. Väino Tuisk ja Veera Kirmann, SP1, SK, PI3

Inglise setterid, kataloogis 12 koera
Isased, noorteklass
Bournehouse Stormy Weather, om, Kätlin Kaldoja, SP1, SK, CAC, PI1, TP
Emased, avaklass
Bournefield New Dawn, om. Kätlin Kaldoja, SP1, SK, PE2
 

Šiauliai 2 x CAC, Leedu, 21.-22.04.2018
Kohtunikud Svetlana Postarnakova, Leedu, ja Stefan Sinko, Sloveenia

Iiri punased setterid, kataloogis 8/7 koera
Isased, avaklass
Sarmando Dream Noble Choco, om. Pille Lang, SP2/SP1, CAC
Tšempioniklass
Sarmando Dream Love Triumf, om. Pille Lang, SP1, CAC, N, VSP/SP1, CAC, N, TP, RÜP1

Riia Reto 2 x CAC, Läti, 21.-22.04.2018
Kohtunikud Ligita Zake, Läti, ja Ljudmilla Tšistjakova, Venemaa

Iiri punased setterid, kataloogis 3/4 koera
Isased, juunioriklass
Vinca Thore Legend, om. Väino Tuisk ja Veera Kirmann, 2 x SP1, EAH, JCAC, PI1, TP, RÜP5, Reto junior winner/VSP
Emased, juunioriklass
Dessi Sweet Love, om. Liina Kümnik, SP1/SP1, EAH, JCAC, PE2
Veteraniklass
Wind Chart Alternative Mambo, om. Liina Kümnik, 2 x SP1, EAH, TPV, PE1, VSP, Reto veteran winner/TP, VBIS4


Kaunas CAC, Leedu, 07.-08.04.2018
Kohtunikud Oliver Simon, Horvaatia, ja Paul Lawless, Iirimaa

Inglise setterid, kataloogis 2 koera
Isased, juunioriklass
Lucksheray Be My Only One, om. Marge ja Jaren Kaju, 2 x SP1, JCAC, TPJ, VSP
Emased, avaklass
Edenbridge National Treasure, om. Marge Kaju ja Eva-Liisa Salin, 2 x SP1, CAC, TP, 1 x RÜP1, BIS5

Iiri punased setterid, kataloogis 2 koera (07.04)
Emased, juunioriklass
IrishSherry Midnight Lady, om. Ulvi ja Urmas Männama, SP1, JCAC, TPJ, TP
 

Riia CACIB, Läti, 17.03.2018
Kohtunik Rui Oliveira, Portugal

Inglise setterid, kataloogis 15 koera
Isased, juunioriklass
Bournehouse Stormy Weather, om. Kätlin Kaldoja, SP1, EAH, JCAC, PI1, VSP
Emased, avaklass
Bournefield New Dawn, om. Kätlin Kaldoja, SP1, SK, CAC, CACIB, PE1, TP, RÜP4

Iiri punased setterid, kataloogis 12 koera
Isased, juunioriklass
IrishSherry Think Of Me, om. Enely Jääger ja Märt Agu, SP1, EAH, JCAC


Vilnius 2 x CACIB, Leedu Võitja, 02.-03.03.2018
Kohtunikud Zlatko Jojkic, Serbia, ja Renata Petkeviciene, Leedu

Iiri punased setterid, kataloogis 7/5 koera
Isased, juunioriklass
IrishSherry Think Of Me, om. Enely Jääger ja Märt Agu, 2 x SP1, JCAC, TPJ, Leedu juuniorvõitja 2018
 

Valmiera CAC, Läti, 17.-18.02.2018
Kohtunikud Norman Deschuymere, Belgia, ja Miroslav Zidar, Sloveenia

Inglise setterid, 3 koera
Isased, juunioriklass
Bournehouse Stormy Weather, om. Kätlin Kaldoja, SP1, EAH, JCAC, PI1, TP, Valmiera's Junior Winner
Emased, avaklass
Bournefield New Dawn, om. Kätlin Kaldoja, SP1, SK, CAC, PE1, VSP, Valmiera's Winner

Iiri punased setterid, kataloogis 5 koera
Isased, juunioriklass
IrishSherry Think Of Me, om. Enely Jääger ja Märt Agu, 2 x SP1, EAH, JCAC, PI2, Valmiera's Junior Winner
 

Cluj-Napoca 2 x CACIB, 2 x CAC, Rumeenia, 10.-11.02.2018
Kohtunikud Norman Deschuymere, Belgia, ja Calin Simu, Petru Muntean, Anca Giura, Rumeenia

Inglise setterid, kataloogis 2 koera
Isased, juunioriklass
Lucksheray Be My Only One, om. Marge ja Jaren Kaju, 4 x SP1, JCAC, TPJ
 

Daugavpils CAC, Läti, 21.01.2018
Kohtunik Antoan Hlebarov, Bulgaaria

Iiri punased setterid, 2 koera
Isased, noorteklass
Sarmando Dream Noble Choco, om. Pille Lang, SP1, SK, CAC, PI2
Tšempioniklass
Sarmando Dream Love Triumf, om. Pille Lang, SP1, SK, PI1, TP, RÜP4