Eesti keeles  In English

Eesti rahvuslikud (CAC) ja rahvusvahelised (CACIB) näitused 2019

 

12.-13.01.2019 Tartu 2 x CAC
Kohtunikud Joyce O'Connor, Iirimaa, ja George Kostopoulos, Kreeka
Tulemused 12.01 ja 13.01

26.-27.01.2019 Narva 2 x CAC
Kohtunikud Torsten Lemmer, Bulgaaria, ja Małgorzata Lorenc, Poola
Tulemused 26.01 ja 27.01

02.-03.02.2019 Valga 2 x CAC
Kohtunikud Regina Blessing, Saksamaa (iiri setterid), Franklin van der Spuy, LAV (teised setterid), ning Andrzej Kazmierski, Poola (inglise) ja Zoia Oleinikova, Ukraina (teised setterid)
Tulemused 02.02 ja 03.02

09.02.2019 Tallinn Winter Cup CACIB
Kohtunik Marjatta Pylvänäinen-Suorsa, Soome
Tulemused

23.-24.03.2019 Tallinn 2 x CAC
Kohtunikud Olga Sinko Kupriyanova, Sloveenia, ja Dainora Sudeikiene, Leedu
Tulemused 23.03 ja 24.03

13.04.2019 Tallinna Võitja CACIB
Kohtunik Zafra Sirik, Iisrael
Tulemused

27.-28.04.2019 Narva CACIB ja CAC
Kohtunikud Nebojša Švraka, Serbia, ja Nikolai Sedõhh, Venemaa
Tulemused 27.04 ja 28.04

04.-05.05.2019 Rakvere 2 x CAC
Kohtunikud Roxana Liliana Birk, Taani, ja Tino Pehar, Horvaatia
Tulemused 04.05 ja 05.05

11.05.2019 Jahikoerte erinäitus Särevere, Järvamaa CAC
Kohtunik Tatyana Chumakina, Valgevene
Tulemused

25.-26.05.2019 Sulbi, Võrumaa 2 x CAC
Kohtunikud Pero Bozhinovski, Põhja-Makedoonia, ja Dainora Sudeikiene, Leedu
Tulemused 25.05 ja 26.05 

01.06.2019 Võitja CACIB, Luige, Harjumaa
Kohtunikud Adrian Landarte, Uruguai (gordoni setter, iiri punane setter), Maret Kärdi, Eesti (kõik ülejäänud tõud rühmast)
Tulemused

02.06.2019 Setterite erinäitus, Viimsi, Harjumaa CAC
Kohtunik David Bell, Suurbritannia
Tulemused

15.-16.06.2019 Luige, Harjumaa 2 x CAC
Kohtunikud Alla Filatova, Venemaa, ja Igoris Zizevskis, Leedu
Tulemused 15.06 ja 16.06

22.-23.06.2019 Narva 2 x CAC
Kohtunikud Andrzej Szutkiewicz, Poola, ja Petr Řehánek, Tšehhi
Tulemused 22.06 ja 23.06

29.-30.06.2019 Imavere, Järvamaa 2 x CAC
Kohtunikud Myrna Shiboleth, Iisrael, ja Per Nymark, Norra
Tulemused 29.06 ja 30.06

06.-07.07.2019 Pärnumaa 2 x CACIB
Kohtunikud Marko Lepasaar, Eesti, Refet Hadzic, Bosnia ja Hertsegoviina (gordonid) ning Jasna Matejcic, Horvaatia
Tulemused 06.07 ja 07.07 

20.-21.07.2019 Uderna, Tartumaa 2 x CAC
Kohtunikud Savvas Hadjisavvas, Küpros, ja Calin Simu, Rumeenia
Tulemused 20.07 ja 21.07

27.-28.07.2019 Vanamõisa, Harjumaa 2 x CAC
Kohtunikud Martin Johansson, Rootsi, ja Jetta Tschokkinen, Soome
Tulemused 27.07 ja 28.07

17.-18.08.2019 Luige, Harjumaa 2 x CACIB
Kohtunikud Henric Fryckstrand, Rootsi, ja José Homem de Mello, Portugal
Tulemused 17.08 ja 18.08

24.-25.08.2019 Haapsalu 2 x CAC
Kohtunikud Boris Spoljaric, Horvaatia, ja George Schogol, Georgia
Tulemused 24.08 ja 25.08

07.09.2019 Luige, Harjumaa CAC
Kohtunikud Reet Lint (iiri punased) ja Dina Korna, Eesti (teised setterid ja rühm)
Tulemused

14.09.2019 Jahikoerte erinäitus Järvamaa CAC
Kohtunik Linda Jürgens, Eesti
Tulemused

21.-22.09.2019 Tallinn CAC ja CACIB
Kohtunikud Zaur Agabeyli, Aserbaidžaan, ja Zeferino Silva, Portugal
Tulemused 21.09 ja 22.09

19.-20.10.2019 Rakvere 2 x CAC
Kohtunikud Jurate Butkiene, Leedu, ja Ludmila Krakovskaja, Venemaa
Tulemused 19.10 ja 20.10

02.-03.11.2019 Tartu 2 x CACIB
Kohtunikud Viktor Lobakin, Aserbaidžaan, ja Paula Heikkinen-Lehkonen, Soome
Tulemused 02.11 ja 03.11

23.-24.11.2019 Narva 2 x CAC 
Kohtunikud Zsuzsanna Balogh, Ungari, ja Maxim Nikolski, Valgevene
Tulemused 23.11 ja 24.11

30.11.-01.12.2019 Pärnu 2 x CAC
Kohtunikud Harto Stockmari, Soome, ja Goran Gladic, Soome
14.11

15.12.2019 Kutsikate ja veteranide jõulushow (mitteametlik)
Kohtunikud Kaidi Juurik ja Kristel Ratnik Soosaar, Eesti, Rony Doedijns, Holland, Laurent Pichard, Šveits, Stefan Sinko, Sloveenia
21.11, 29.11

EuroDogShow Wels, Austria 14.-16.06.2019
Kohtunikud Tom Brophy, Iirimaa (Iiri punased), Erwin Deutscher, Austria (Iiri punavalged), Tatjana Urek, Sloveenia (Inglise) ja Miguel Angel Martinez, Argentiina (Gordoni)
Tulemused

World Dog Show Shanghai, Hiina 30.04.-03.05.2019