Eesti keeles  In English

Eesti rahvuslikud (CAC) ja rahvusvahelised (CACIB) näitused 2019

 

12.-13.01.2019 Tartu 2 x CAC
Kohtunikud Joyce O'Connor, Iirimaa, ja George Kostopoulos, Kreeka
Tulemused 12.01 ja 13.01

26.-27.01.2019 Narva 2 x CAC
Kohtunikud Torsten Lemmer, Bulgaaria, ja Małgorzata Lorenc, Poola
Tulemused 26.01 ja 27.01

02.-03.02.2019 Valga 2 x CAC
Kohtunikud Regina Blessing, Saksamaa (iiri setterid), Franklin van der Spuy, LAV (teised setterid), ning Andrzej Kazmierski, Poola (inglise) ja Zoia Oleinikova, Ukraina (teised setterid)
Tulemused 02.02 ja 03.02

09.02.2019 Tallinn Winter Cup CACIB
Kohtunik Marjatta Pylvänäinen-Suorsa, Soome
Tulemused

23.-24.03.2019 Tallinn 2 x CAC
Kohtunikud Olga Sinko Kupriyanova, Sloveenia, ja Dainora Sudeikiene, Leedu
03.12, 22.01, 04.03

13.04.2019 Tallinna Võitja CACIB
Kohtunik Zvi Kupferberg, Iisrael
10.01, 14.03, 28.03

27.-28.04.2019 Narva CACIB ja CAC
Kohtunikud Nebojša Švraka, Serbia, ja Nikolai Sedõhh, Venemaa
15.01, 15.02, 25.03, 05.04

04.-05.05.2019 Rakvere 2 x CAC
Kohtunikud Roxana Liliana Opris, Rumeenia, ja Tino Pehar, Horvaatia
31.01, 28.02, 31.03 

11.05.2019 Jahikoerte erinäitus Särevere, Järvamaa CAC
Kohtunik Tatyana Chumakina, Valgevene
25.03, 25.04 

25.-26.05.2019 Sulbi, Võrumaa 2 x CAC
Kohtunikud Dmitri Prozorov, Venemaa, ja Dainora Sudeikiene, Leedu
31.01, 31.03, 06.05 

01.06.2019 Võitja CACIB, Luige, Harjumaa
Kohtunikud Adrian Landarte, Uruguai (gordoni setter, iiri punane setter), Maret Kärdi, Eesti (kõik ülejäänud tõud rühmast)
14.02, 25.04, 16.05 

02.06.2019 Setterite erinäitus, Viimsi, Harjumaa CAC
Kohtunik David Bell, Suurbritannia
 

15.-16.06.2019 Luige, Harjumaa 2 x CAC
Kohtunikud

22.-23.06.2019 Ida-Virumaa 2 x CAC
Kohtunikud

29.-30.06.2019 Imavere, Järvamaa 2 x CAC
Kohtunikud Margaret Conran, Iirimaa, ja Per Nymark, Norra
10.04, 10.06

05.07.2019 II, VII ja VIII rühma erinäitus Harjumaa CAC
Kohtunikud

06.-07.07.2019 Pärnumaa 2 x CACIB
Kohtunikud Marko Lepasaar, Eesti, ja John Burgess, Austraalia
31.12, 28.02, 20.04. 05.06

20.-21.07.2019 Tartumaa 2 x CAC
Kohtunikud

27.-28.07.2019 Vanamõisa, Harjumaa 2 x CAC
Kohtunikud Martin Johansson, Rootsi, ja Jetta Tschokkinen, Soome
01.04, 30.06, 15.07

17.-18.08.2019 Luige, Harjumaa 2 x CACIB
Kohtunikud

24.-25.08.2019 Haapsalu 2 x CAC
Kohtunikud 

07.09.2019 Luige, Harjumaa CAC
Kohtunik 

14.09.2019 Jahikoerte erinäitus Järvamaa CAC
Kohtunik

21.-22.09.2019 Tallinn CAC ja CACIB
Kohtunikud

19.-20.10.2019 Rakvere 2 x CAC
Kohtunikud 

02.-03.11.2019 Tartu 2 x CACIB
Kohtunikud 

23.-24.11.2019 Narva 2 x CAC 
Kohtunikud 

30.11.-01.12.2019 Pärnu 2 x CAC
Kohtunikud

EuroDogShow Wels, Austria 14.-16.06.2019
Kohtunikud Tom Brophy, Iirimaa (Iiri punased), Erwin Deutscher, Austria (Iiri punavalged), Tatjana Urek, Sloveenia (Inglise) ja Miguel Angel Martinez, Argentiina (Gordoni)
Tähtajad 30.11, 11.01, 15.03

World Dog Show Shanghai, Hiina 30.04.-03.05.2019