Eesti keeles  In English

Eesti setterite tulemusi näitustelt välismaal 2019

Pihkva CACIB, Venemaa, 03.-04.08.2019
Kohtunik Luis Catalan, Portugal

Gordoni setterid, kataloogis 1 koer
Isased, avaklass
Champagne on Deck Ares Šamarkan, om. Karis Rämmer, SP1, CAC, CACIB, TP

Inglise setterid, kataloogis 2 koera
Isased, juunioriklass
Lucksheray Apollo, om. Karis Rämmer, SP2, ResJCAC
 

Druskininkai 3 x CACIB, Leedu, 02.-04.08.2019
Kohtunikud Dainora Sudeikiene, Leedu, Elaine Lessig, USA, ja Nikolai Sedõhh, Venemaa

Iiri punased setterid, kataloogis 14/14/13 koera
Isased, avaklass
Sarmando Dream Noble Choco, om. Pille Lang, SP1, CAC, N, CACIB/SP3/SP1, CAC, N, CACIB, TP
Tšempioniklass
Sarmando Dream Love Triumf, om. Pille Lang, SP1, CAC/SP2/SP1, CAC, Res-CACIB


Liepaja 2 x CAC, Läti, 27.-28.07.2019
Kohtunikud Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska, Poola, ja Linda Volárikova, Slovakkia

Iiri punased setterid, kataloogis 3 koera
Isased, avaklass
Vinca Thore Leopold, om. Külli Kalamees-Pani, 2 x SP1, SK, CAC, PI1, TP, RÜP3/RÜP2
 

Kaliningrad 2 x CACIB, Venemaa, 27.-28.07.2019
Kohtunikud Péter Harsányi, Ungari, ja Jevgeni Kupljauskas, Venemaa

Iiri punased setterid, kataloogis 10 koera
Isased, avaklass
Sarmando Dream Noble Choco, om. Pille Lang, SP1, CAC, Res-CACIB/SP1, CAC
Tšempioniklass
Sarmando Dream Love Triumf, om. Pille Lang, SP1, CAC/SP1, CAC, CACIB, TP, RÜP1
 

Ogre 2 x CAC, Läti, 13.-14.07.2019
Kohtunikud Sonia Kelveri Philippou, Küpros, ja José Homem di Mello, Portugal

Iiri punased setterid, kataloogis 18 koera
Isased, juunioriklass
Bodyguard of Irish Glory di Varmello, om. Siiri Miidu, SP1, EAH, JCAC, PI1, VSP, Ogre Junior Winner/SP2, EAH
Avaklass
Nobleton Clover Moors, om. Katrin Sirp, SP1/SP1, SK, PI1, TP, RÜP1
Emased, juunioriklass
Vinca Thore Miracle of Midsummer, om. Meeli Küttim ja Klaire Niilus, SP?/SP1, EAH, JCAC, PE5
Avaklass
Nobleton Wind Flower, om. Pauliina Siimumäe jt, SP1, SK, PE2/SP1, SK, PE1, VSP
Tšempioniklass
Vinca Thore Indigo, om. Toomas Ringo, SP1, SK, PE1, TP, RÜP2, Ogre Winner/SP1, SK, PE2

Kasvatajaklass
Vinca Thore, om. Klaire Niilus, BIS3

Inglise setterid, kataloogis 5/6 koera
Isased, juunioriklass
Lucksheray Apollo, om. Karis Rämmer, SP1, EAH, JCAC, PI1, TP, Ogre Junior Winner/SP1, EAH, PI1, VSP
Avaklass
Lucksheray Be My Only One, om. Marge Kaju, SP1, SK, PI2, Ogre Winner/
Emased, juunioriklass
Lucksheray America The Beautiful, om. Marge Kaju, SP1, EAH, JCAC, PE2, Ogre Junior Winner/
Avaklass
Silver Fog Mila Amaya, om. Anette Maria Rennit ja Kaupo Grant, SP1, SK, CAC, PE1, VSP, Ogre Winner/SP1, SK, CAC, PE1, TP

Kokteilpaaride võistlus
Silver Fog Mila Amaya ja Finfair Jay Blake Sky, om. Anette Maria Rennit, BIS5

Gordoni setterid, kataloogis 3 koera
Isased, avaklass
Champagne on Deck Ares Šamarkan, om. Karis Rämmer, SP1/SP1, SK, CAC, PI1, TP, RÜP5
Emased, tšempioniklass
Sundowner's Flower Power, om. Helis Manninen, SP1, SK, PE1, TP/-
 

Läti jahikoerte klubi erinäitus Club Winner, CAC, Ogre, 13.07.2019
Kohtunik Ümit Özkanal, Türgi

Iiri punased setterid, kataloogis 18 koera
Isased, juunioriklass
Bodyguard of Irish Glory di Varmello, om. Siiri ja Mart Miidu, SP1, EAH, JCAC, VSPJ, PI4
Avaklass
Nobleton Clover Moors, om. Katrin Sirp, SP1, SK, PI2
Tšempioniklass
Vinca Thore Legend, om. Veera Kirmann, SP1, SK, CAC, PI1, TP, RÜP1, BIS1, Club Winner
Emased, avaklass
Nobleton Wind Flower, om. Pauliina Siimumäe jt, SP1, SK, PE1, VSP, Club Winner
Tšempioniklass
Vinca Thore Indigo, om. Toomas Ringo, SP1, SK, PE2
Kasvatajaklass
Vinca Thore, om. Klaire Niilus, BIS1

Gordoni setterid, kataloogis 4 koera
Emased, tšempioniklass
Sundowner's Flower Power, om. Helis Manninen, SP1, SK, PE1, TP, RÜP2, Club Winner
 

Austria Briti seisukoerte klubi juubelinäitus, CACA, Schloss Lamberg, Steyr, 16.06.2019
Kohtunikud Ludovica Salamon (iiri setterid) ja Michele Ivaldi, Itaalia (inglise setterid)

Iiri punased setterid, kataloogis 24 koera
Isased, juunioriklass
Gwendariff Uremembered Me, om. Marika Kuusman ja Kelli Talving, SP2
Avaklass
Nobleton Clover Moors, om. Katrin Sirp, SP1, CACA
Vinca Thore Leopold, om. Külli Kalamees-Pani, VH
Emased, avaklass
Nobleton Wind Flower, om. Pauliina Siimumäe jt, SP1, CACA, PE1, TP
Nobleton Bluebell, om. Siret Piigli jt, SP2, ResCACA
Dessi Sweet Love, om. Liina Kümnik, SP3
Veteraniklass
Wind Chart Alternative Mambo, om. Liina Kümnik, SP1, VSPV
Paaride võistlus
Gwendariff Uremembered Me ja Nobleton Wind Flower, om. Kelli Talving, Marika Kuusman, Pauliina Siimumäe, BIS1

Inglise setterid, kataloogis 18 koera
Emased, avaklass
Edenbridge National Song, om. Inna Vesi ja Mart Nautras, SP1, CACA, PE1, TP

Austria Võitja CACIB Wels, 15.06.2019
Kohtunikud Eeva Parkkivaara-Anttinen, Soome (iiri setterid) ja Tom Brophy, Iirimaa (inglise setterid)

Iiri punased setterid, kataloogis 53 koera
Isased, juunioriklass
Gwendariff Uremembered Me, om. Marika Kuusman ja Kelli Talving, VH1
Avaklass
Vinca Thore Leopold, om. Külli Kalamees-Pani, SP2, ResCACA
Nobleton Clover Moors, om. Katrin Sirp, SP
Emased, avaklass
Dessi Sweet Love, om. Liina Kümnik, SP2
Nobleton Bluebell, om. Siret Piigli jt, SP3
Nobleton Wind Flower, om. Pauliina Siimumäe jt, SP
IrishSherry Midnight Lady, om. Ulvi Männama, SP
Tšempioniklass
Thendara Somerset, om. Ulvi Männama, SP1, CACA
Veteraniklass
Wind Chart Alternative Mambo, om. Liina Kümnik, SP1, TPV, Austria veteranvõitja

Inglise setterid, kataloogis 24 koera
Emased, avaklass
Edenbridge National Song, om. Inna Vesi ja Mart Nautras, SP1, CACA
 

EuroDogShow CACIB Wels, Austria, 14.06.2019
Kohtunikud Tom Brophy, Iirimaa (iiri setterid) ja Tatjana Urek, Sloveenia (inglise setterid)

Iiri punased setterid, kataloogis 97 koera
Isased, juunioriklass
Gwendariff Uremembered Me, om. Marika Kuusman ja Kelli Talving, SP2
Avaklass
Nobleton Clover Moors, om. Katrin Sirp, SP2, ResCACA
Vinca Thore Leopold, om. Külli Kalamees-Pani, SP
Emased, avaklass
Nobleton Wind Flower, om. Pauliina Siimumäe jt, SP1, CACA, CACIB, TP, Euroopa võitja
Nobleton Bluebell, om. Siret Piigli jt, SP3
Dessi Sweet Love, om. Liina Kümnik, SP4
IrishSherry Midnight Lady, om. Ulvi Männama, SP
Tšempioniklass
Thendara Somerset, om. Ulvi Männama, SP3
Veteraniklass
Wind Chart Alternative Mambo, om. Liina Kümnik, SP3

Inglise setterid, kataloogis 53 koera
Emased, avaklass
Edenbridge National Song, om. Inna Vesi ja Mart Nautras, SP1, CACA, CACIB, TP, Euroopa võitja

Läti Võitja CACIB Riia, 09.06.2019
Kohtunik Zeferino Jose de Silva, Portugal

Iiri punased setterid, kataloogis 14 koera
Isased, juunioriklass
Gwendariff Uremembered Me, om. Marika Kuusman ja Kelli Talving, SP1, EAH, JCAC, PI4, Läti juuniorvõitja
Emased, juunioriklass
Vinca Thore Miracle of Melody, om. Reet Ringo ja Klaire Niilus, SP1, EAH, JCAC, Läti juuniorvõitja
Avaklass
Nobleton Bluebell, om. Siret Piigli jt, SP2, SK, CAC, PE3
Nobleton Wind Flower, om. Pauliina Siimumäe jt, SP1, SK, ResCACIB, PE2
Tšempioniklass
Vinca Thore Indigo, om. Toomas Ringo, SP1, SK, CACIB, PE1, VSP, Läti võitja
Veteraniklass
Wind Chart Alternative Mambo, om. Liina Kümnik, SP1, EAH, VSPV, Läti veteranvõitja

Inglise setter, kataloogis 6 koera
Emased, avaklass
Edenbridge National Song, om. Inna Vesi ja Mart Nautras, SP1, SK, CACIB, PE1, TP, RÜP1, Läti võitja
 

Sankt Peterburg 2 x CACIB, Venemaa, 04.-05.05.2019
Kohtunikud Vladimir Aleksandrov, Venemaa, ja Ramon Podesta, Tšiili

Iiri punased setterid, kataloogis 6/7 koera
Emased, avaklass/tšempioniklass
Thendara Somerset, om. Ulvi Männama, SP1, CAC/SP1, CAC, CACIB, TP
Tšempioniklass/avaklass
IrishSherry Midnight Lady, om. Ulvi ja Urmas Männama, SP2, ResCAC, ResCACIB/SP1, CAC
 

Pihkva CAC, Venemaa, 27.04.2019
Kohtunik Inna Begma, Venemaa

Inglise setterid, kataloogis 2 koera
Isased, avaklass
Lucksheray Be My Only One, om. Marge ja Jaren Kaju, SP1, CAC, TP, RÜP1
Emased, juunioriklass
Lucksheray America The Beautiful, om. Marge Kaju, SP1, JCAC, TPJ, VSP
 

Diana Cup CAC, Läti, 27.04.2019
Kohtunik Valentinas Stiklius, Leedu

Iiri punased setterid, kataloogis 7 koera
Emased, juunioriklass
Vinca Thore Miracle of Melody, om. Klaire Niilus ja Reet Ringo, SP2
Avaklass
Dessi Sweet Love, om. Liina Kümnik, SP1, SK, CAC, PE1, VSP
Tšempioniklass
Vinca Thore Indigo, om. Toomas Ringo, SP1, SK, PE2
Veteraniklass
Wind Chart Alternative Mambo, om. Liina Kümnik, SP1, EAH, VSPV, PE3

Inglise setterid, kataloogis 7 koera
Emased, avaklass
Edenbridge National Song, om. Inna Vesi ja Mart Nautras, SP1, SK, CAC, PE1, VSP
 

Reto Winner ja Reto Trophy 2 x CAC, Läti, 20.-21.04.2019
Kohtunikud Zaza Omarov ja Natalia Mestvirishvili, Georgia

Iiri punased setterid, kataloogis 8 koera
Emased, juunioriklass
Vinca Thore Miracle of Melody, om. Klaire Niilus ja Reet Ringo, SP1, EAH, JCAC, PE2, Reto Junior Winner/SP1, EAH, JCAC, PE3
Tšempioniklass
Vinca Thore Indigo, om. Toomas Ringo, SP2, SK, PE3/SP2, SK, PE2
 

Kaunas CAC, Leedu, 14.04.2019
Kohtunik Gerard Cox, Iirimaa

Inglise setterid, kataloogis 2 koera
Isased, juunioriklass
Lucksheray Apollo, om. Karis Rämmer, SP1, JN, TPJ, TP
Gordoni setterid, kataloogis 1 koer
Isased, avaklass
Champagne on Deck Ares Šamarkan, om. Karis Rämmer, SP1, N, CAC, TP
 

Vilnius 3 x CACIB (laupäev Leedu Võitja), Leedu, 08.-10.03.2019
Kohtunikud Inga Siil, Eesti, Livija Zizevske ja Svetlana Postarnakova, Leedu

Iiri punased setterid, kataloogis 19/20/20 koera
Isased, juunioriklass
Gwendariff Uremembered Me, om. Marika Kuusman ja Kelli Talving, 3 x SP1, JCAC, TPJ, Leedu juuniorvõitja
Noorteklass
Nobleton Clover Moors, om. Katrin Sirp, 3 x SP1, CAC, 2 x ResCACIB
Avaklass
Vinca Thore Legend, om. Veera Kirmann, 3 x SP1, CAC, 2 x CACIB, N
Emased, juunioriklass
Blaze of Glory Diervilla, om. Kelli Talving, 2 x SP3, 1 x SP4
Vinca Thore Miracle of Melody, om. Reet Ringo, 2 x SP2, 1 x SP5
Noorteklass
Nobleton Bluebell, om. Siret Piigli jt, 2 x SP1, CAC, 1 x SP2
Nobleton Wind Flower, om. Pauliina Siimumäe jt, 1 x SP1, CAC, ResCACIB, 2 x SP2
Avaklass
Dessi Sweet Love, om. Liina Kümnik, 3 x SP2
Tšempioniklass
Vinca Thore Indigo, om. Toomas Ringo, 2 x SP1, CAC, CACIB, N, 1 x VSP, 1 x SP2, Leedu võitja
Veteraniklass
Wind Chart Alternative Mambo, om. Liina Kümnik, 2 x SP1, VCAC, 1 x VSP, Leedu veteranvõitja
Kasvatajaklass
Vinca Thore, om. Klaire Niilus, 1 x BIS1
 

Panevežys 2 x CAC, Leedu, 23.-24.02.2019
Kohtunikud Dmitry Prozorov ja Marina Krymskaya, Venemaa

Iiri punased setterid, kataloogis 4 koera
Isased, avaklass
Vinca Thore Leopold, om. Külli Kalamees, SP2/SP1, CAC, N, TP

Valmiera CAC, Läti, 16.02.2019
Kohtunik Zoran Brankovic, Serbia

Inglise setterid, kataloogis 3 koera
Isased, kutsikaklass
Lucksheray Apollo, om. Karis Rämmer, EAH1, TPK
 

Turku CACIB, Soome, 19.01.2019
Kohtunik David Bell, Suurbritannia

Iiri punased setterid, kataloogis 33 koera
Emased, avaklass
IrishSherry Midnight Lady, om. Ulvi Männama, SP1, SK, SERT, CACIB, PE1, VSP
Tšempioniklass
Thendara Somerset, om. Ulvi Männama, SP1, SK, VARA-SERT, ResCACIB, PE2

Inglise setterid, kataloogis 14 koera
Isased, avaklass
Bournehouse Stormy Weather, om. Kätlin Kaldoja, SP1, SK, SERT, CACIB, PI1, VSP