Eesti keeles  In English

 Eesti rahvuslikud (CAC) ja rahvusvahelised (CACIB) näitused 2020

 

11.-12.01.2020 Tartu 2 x CAC
Kohtunikud Eddie Patterson, Iirimaa, ja Valentinas Stiklius, Leedu
Tulemused 11.01 ja 12.01

25.-26.01.2020 Narva Winter Cup 2 x CAC
Kohtunikud Valentin Fedorov, Valgevene, ja Zlatko Jojkic, Serbia
Tulemused 25.01 ja 26.01

01.-02.02.2020 Valga 2 x CAC
Kohtunikud György Tesics, Ungari, ja Marit Sunde, Norra
Tulemused 01.02 ja 02.02

15.02.2020 Tallinn Winter Cup CACIB
Kohtunik Francesco Cochetti, Itaalia
Tulemused

 

ERIOLUKORRA TÕTTU TÜHISTATUD VÕI EDASI LÜKATUD

14.-15.03.2020 Narva 2 x CACIB (edasi lükatud 28.-29.11.20)
(Kohtunikud Boris Aleksandrov, Ukraina, ja Rade Dakic, Serbia)

21.-22.03.2020 Tallinn 2 x CAC (edasi lükatud 25.-26.07.20)
(Kohtunikud Marianne Holmli, Norra, ja Diane Stewart-Ritchie, Põhja-Iirimaa)

19.04.2020 Tallinna Võitja CACIB (edasi lükatud 15.08.20)
(Kohtunikud Willi Güllix, Saksamaa (iiri setterid) ja Petr Řehánek, Tšehhi (teised setterid))

09.-10.05.2020 Rakvere 2 x CAC (ei toimu, registreeringud kehtivad 17.-18.10.2020)
(Kohtunikud Tina Peixoto, Portugal, ja Laura Cox, Iirimaa)

16.05.2020 Jahikoerte erinäitus Särevere, Järvamaa CAC (edasi lükatud)
(Kohtunik Irina Poletajeva, Soome)

30.-31.05.2020 Sulbi, Võrumaa 2 x CAC (ei toimu)
(Kohtunikud Martin Johansson, Rootsi, ja Sergiy Maliy, Ukraina)

06.06.2020 Võitja CACIB, Luige, Harjumaa (edasi lükatud 24.-25.10.2020)

07.06.2020 Setterite erinäitus, Harjumaa CAC (ei toimu)
Kohtunik Ronny Blomme, Belgia

20.-21.06.2020 Luige, Harjumaa 2 x CAC (ei toimu)
(Kohtunikud Stelios Makaritis, Kreeka, ja Susan Kealy, Iirimaa)

27.-28.06.2020 Luige, Harjumaa 2 x CAC (ei toimu)
(Kohtunikud Calin Simu, Rumeenia, ja Larisa Kizina, Venemaa)

04.-05.07.2020 Imavere, Järvamaa 2 x CAC (edasi lükatud Valga 03.-04.10.2020)
(Kohtunikud Wim Wellens, Madalmaad, ja Salvatore Tripoli, Itaalia)

 

TOIMUVAD ALATES JUULIST

11.-12.07.2020 Pärnumaa 2 x CACIB
Kohtunikud Tanya Ahlman-Stockmari, Soome, ja Inga Siil, Eesti 
Tulemused 11.07 ja 12.07

18.-19.07.2020 Uderna, Tartumaa 2 x CAC
Kohtunikud Maja Korošec, Sloveenia, ja Attila Czeglédi, Ungari
Tulemused 18.07 ja 19.07

25.-26.07.2020 Saku Suurhall, Tallinn 2 x CAC
Kohtunikud Zaur Agabeyli, Aserbaidžaan, ja Nikolina Davidovska, Bulgaaria
13.07

01.-02.08.2020 Vana-Olgina, Ida-Virumaa 2 x CAC
Kohtunikud Astrid Lundava, Eesti, ja Audrone Babianskiene, Leedu
10.07

15.-16.08.2020 Tallinna Võitja, 2 x CACIB
Kohtunikud Christian Jouanchicot, Prantsusmaa, ning Helina Simberg, Eesti (iiri setterid) ja Iveta Vojteková, Slovakkia (teised setterid) Iveta Vojtekova, SK
15.07, 30.07 (Tallinna Võitja regamine lõppenud)

29.-30.08.2020 Haapsalu 2 x CAC
Kohtunikud 
 

05.09.2020 Luige, Harjumaa CAC
Kohtunik Jelena Kruus, Eesti
22.07, 19.08

19.-20.09.2020 Tallinn CAC ja CACIB
Kohtunikud 

03.-04.10.2020 Valga 2 x CAC
Kohtunikud Elena Agafonova ja Salvatore Tripoli, Itaalia
17.08, 15.09

17.-18.10.2020 Rakvere 2 x CAC
Kohtunikud 

24.10.2020 Võitja CACIB, Saku Suurhall
Kohtunikud Lokodi Csaba-Zsolt, Rumeenia (iiri punased setterid) ja Ümit Özkanal, Türgi (teised tõud)
24.08, 28.09, 05.10

07.-08.11.2020 Tartu 2 x CACIB
Kohtunikud 
 

28.-29.11.2020 Narva 2 x CACIB
Kohtunikud 

26.04.2020 World Dog Show, Madrid (edasi lükatud 17.-20.12.2020)
Kohtunikud Frank Kane, Suurbritannia (iiri punased), Jos de Cuyper, Belgia (inglise ja iiri punavalged), Per Iversen, Norra (gordoni)

08.10.2020 Euro Dog Show, Celje, Sloveenia, Facebook
Kohtunikud Alenka Pokorn, Sloveenia ja Perttu Ståhlberg, Soome (iiri punased), Theo Leenen, Belgia (inglise), Ümit Özkanal, Türgi (gordoni), Fabrizio La Rocca, Itaalia (punavalge)