Eesti keeles  In English

Tartu 2 X CACIB 02. ja 03.11.2013
Kohtunikud Frankie Leung, Hong Kong, ja Zlatko Jojkic, Serbia

IIRI PUNASED SETTERID, 8/10 koera
Isased
Juunioriklass
Karmino Made North By Northwest, om. Asta Pleckaitiene, Leedu, -/SP1, SK, JSERT, TPJ, PI4
Noorteklass
Dollydane's Morgan Freeman, om. Riikka Vesaaja-Lilja ja Markku Lilja, Soome, SP1, SK, Res-CACIB, PI3/SP1, SK, Res-CACIB, PI2
Avaklass
Karhutarhan Sweet Home Alabama, om. Katrin Hemmilä, Pekka Hemmilä, Soome, SP1, SK/SP1, SK, PI3
Karmino Made Keep On Going, om. Asta Pleckaitiene, Leedu, -/SP2, SK
Tšempioniklass
Original Lilla Gubben, om. Pauliina Artiola, Soome, SP2, SK, PI4/SP1, SK, CAC, CACIB, PI1, VSP
Thendara Mastercard, om. Ulvi Männama, Eesti, -/SP2, SK
Tullamore Nigcharm Wollat, om. Ilze Salna, Läti, SP1, SK, CAC, CACIB, PI1, VSP/SP3, SK
Veteraniklass
Irish Melody Practical Joke, om. Ave Abroi, Eesti, SP1, SK, VSERT, TPV, PI2/SP1, SK, VSERT, TPV

Emased
Juunioriklass
Karhutarhan Highway Star, om. Anu Rahikka ja Sanna Pousi, Soome, VH/SP1
Avaklass
Original Nothin Compares To U, om. Pauliina Artiola ja Petra Kiuru, Soome, SP1, SK, CAC, CACIB, PE1, TP, RÜP3/SP1, SK, CACIB, PE1, TP
Tšempioniklass
McDerry's All About Me, om. Maaret Korhonen ja Caren McWeeny, Soome, SP1, SK, Res-CACIB, PE2/-
 

INGLISE SETTERID, 6/5 koera
Isased
Kutsikaklass
Edenbridge Cinnamon Bun, om. Eva-Liisa Salin, Eesti, EAH1, TPK/EAH1, TPK, KBIS1
Avaklass
Ritailan Gosh Did I Do That, om. Maaret Korhonen ja Mylene Manninen, Soome, SP2, SK/-
Set'r Ridge's National Reckoning, om. Natalja Sergejeva, Venemaa, SP1, SK, CAC, Res-CACIB, PI2/SP1, SK, Res-CACIB, PI2
Tšempioniklass
Set'r Ridge's Straight Flush, om. Natalja Sergejeva, Venemaa, SP1, SK, CAC, CACIB, PI1, TP, RÜP4/SP1, SK, CACIB, PI1, TP, RÜP3

Emased
Avaklass
Edenbridge Thrones Arya, om. Marge Kaju ja Eva-Liisa Salin, Eesti, SP1, SK, CAC, CACIB, PE1, VSP/SP1, SK, CACIB, PE1, VSP
Veteraniklass
Set'r Ridge's Rosa's First Prayer, om. Eva-Liisa Salin, Eesti, SP1, SK, TPV, PE2/SP1, SK, TPV, PE2
 

GORDONI SETTERID, 1/1 koer
Emased
Kutsikaklass
Finfair Tributary Glenmoye Burn, om, Anne Ots, Eesti, EAH1, TPK/-
Finfair Tributary Skyre Burn, om. Kaupo Grant, Eesti, -/EAH1, TPK


IIRI PUNAVALGE SETTER, 1 koer
Isased
Avaklass
Rhoswendale Madigan, om. Päivi Davidsson, Soome, SP1, SK, CAC, CACIB, PE1, TP/SP1, SK, CAC, CACIB, PE1, TP