Eesti keeles  In English

Eesti setterite tulemusi näitustelt välismaal 2013

VILNIUS 2 X CACIB (Leedu) 14.-15.12.2013
Kohtunikud Nikolai Sedõhh, Venemaa, ja Jelena Kruus, Eesti

Gordoni setterid, 1 koer
Emased, noorteklass
Sundowner's Flower Power, om. Helis ja Urho Manninen, 2 x SP1, CAC, CACIB, TP
 

PÕHJAMAADE VÕITJA CACIB, Helsinki (Soome) 14.12.2013
Kohtunik John Walsh, Iirimaa

Iiri punased setterid, 55 koera
Isased, tšempioniklass
Thendara Mastercard, om. Ulvi ja Urmas Männama, SP1, SK, Res-CACIB, PI2

Emased, tšempioniklass
Wind Chart Alternative Mambo, om. Liina Kümnik, SP3, SK
 

BALTI VÕITJA CACIB, Riia (Läti) 09.11.2013
Kohtunik Marko Lepasaar, Eesti

Iiri punased setterid, 16 koera
Isased, tšempioniklass
Thendara Mastercard, om. Ulvi ja Urmas Männama, SP1, SK, CACIB, PI1, VSP, Balti Võitja 2013

Emased, avaklass
Vicary's Justyouxme, om. Ulvi Männama, SP1, SK, CAC, PE3
Tšempioniklass
Wind Chart Alternative Mambo, om. Liina Kümnik, SP1, SK, CACIB, PE1, TP, Balti Võitja 2013
 

VALMIERA 2 x CAC (Läti) 12.10.2013 ja 13.10.2013
Kohtunikud Jaroslav Matyaš, Slovakkia, ja Ligita Zake, Läti

Gordoni setterid
Emased, beebiklass
Finfair Tributary Glenmoye Burn, om. Anne Ots, 2 x EAH1, TPB
 

PORVOO CAC (Soome) 15.09.2013
Kohtunik Penny Williams, Suurbritannia

Iiri punased setterid, 27 koera
Isased, tšempioniklass
Thendara Mastercard, om. Ulvi ja Urmas Männama, SP1, SK, CAC, PI1, TP
 

EURODOGSHOW CACIB, Zürich (Šveits) 30.08.2013
Kohtunik Franco Rubinato, Šveits

Gordoni setterid, 27 koera
Emased, juunioriklass
Sundowner's Flower Power, om. Helis ja Urho Manninen, SP2, Res-JCAC
 

GOTLAND DOG SHOW, VISBY 2 X CACIB (Rootsi) 24.08.2013 ja 25.08.2013
Kohtunikud Olga Grin, Venemaa, ja Bertil Lundgren, Rootsi

Iiri punased setterid, 12/13 koera
Emased, tšempioniklass
Wind Chart Alternative Mambo, om. Liina Kümnik, 2 x SP1, SK, CACIB, PE1, VSP


DIANA CUP, JAUNMĀRUPE CAC (Läti) 28.07.2013
Kohtunik Dick Rutten, Holland

Gordoni setterid, 6 koera
Emased, juunioriklass
Sundowner's Flower Power, om. Helis ja Urho Manninen, SP1, TPJ, PE1, VSP, JBIS3
 

RETO TROPHY, JAUNMĀRUPE CAC (Läti) 27.07.2013
Kohtunik Natalia Sedykh, Venemaa

Iiri punased setterid, 3 koera
Emased, juunioriklass
Applegrove Miss Rhode Island,
om. Klaire Niilus ja Inga Siil, SP1, EAH, JCAC, PE1, VSP


SPLIT 2 X CACIB, 2 x CAC (Horvaatia) 25.-28.07.2013
Kohtunikud Daniela Radu, Rumeenia, Dubravka Reicher, Horvaatia, Manuel Loureiro Borges, Portugal, Petru Muntean, Rumeenia

Gordoni setterid, 7 koera
Isased, tšempioniklass
Finfair Loch Carron,
om. Raili Laani ja Kristjan Essenson, 4 x SP2, 3 x ResCAC

 

PLUNGE 2 x CAC (Leedu) 06.07.2013 ja 07.07.2013
Kohtunikud Vladimir Čairović, Serbia, ja Otakar Vondrouš, Tšehhi

Iiri punased setterid, 2 koera
Emased, juunioriklass
Applegrove Miss Rhode Island, om. Klaire Niilus ja Inga Siil, SP1, JCAC, TPJ/SP1, JCAC, TPJ
Tšempioniklass
Wind Chart Alternative Mambo, om. Liina Kümnik, SP1, CAC, TP, RÜP4/SP1, CAC, TP, RÜP1
 

WHITE NIGHTS-2 CACIB (St Peterburg, Venemaa) 30.06.2012
Kohtunik Vera Smirnova, Eesti, rühmakohtunik Mark Zaturinski, Kasahstan

Iiri punased setterid, 5 koera
Isased, tšempioniklass
Thendara Mastercard, om. Ulvi Männama, SP1, CAC, CACIB, PI1, TP, RÜP2
 

PALANGA CAC (Leedu) 09.06.2013
Kohtunik Aleksandras Kuleša, Leedu

Gordoni setterid
Emased, juunioriklass
Sundowner's Flower Power, om. Helis ja Urho Manninen, SP1, JCAC, TPJ
 

RIIA 2 X CACIB (Läti) 08.06.2013 ja 09.06.2013
Kohtunikud Rui Oliveira, Portugal, ja Cristian Petre Stavarache, Rumeenia

Iiri punased setterid, 11/13 koera
Emased, veteraniklass
Vinca Thore Fantasy Star, om. Svetlana Jevstignejeva, SP1, TPV/SP1, TPV
 

LÄTI JAHIKOERTE ERINÄITUS CLUB WINNER CAC 27.04.2013
Kohtunik Mihaela Frangopol, Rumeenia

Gordoni setterid, 3 koera
Emased, juunioriklass
Sundowner's Flower Power, om. Helis ja Urho Manninen, SP1, JCAC, TPJ, PE2, JBIS4
 

LÄTI VÕITJA CACIB (Riia, Läti) 31.03.2013
Kohtunik Andrzej Szutkiewicz, Poola
Foto: Svetlana Jevstignejeva

Iiri punased setterid, 10 koera
Emased, avaklass
Wind Chart Alternative Mambo, om. Liina Kümnik, SP2, SK, ResCACIB, PE2


Veteraniklass
Vinca Thore Fantasy Star, om. Svetlana Jevstignejeva, SP1, SK, TPV, PE4, Läti Veteranvõitja 2013

Inglise setterid, 11 koera
Isased, juunioriklass
Blue Baltic's Fire N'Move, om. Tiia Allas, SP1, JCAC, PI2, Läti Juuniorvõitja 2013
 

ŠIAULIAI CAC (Leedu) 24.03.2013
Kohtunik Zoia Oleinikova, Ukraina

Iiri punased setterid, 2 koera
Emased, veteraniklass
Vinca Thore Fantasy Star, om. Svetlana Jevstignejeva, SP1, VCAC, TPV
 

VILNIUS CUP CACIB (Leedu) 03.03.2013
Kohtunik Elena Agafonova, Venemaa

Inglise setterid, 8 koera
Emased, juunioriklass
Edenbridge Thrones Arya, om. Marge Kaju ja Eva-Liisa Salin, SP1, JSERT, TPJ
Avaklass
Edenbridge Very Expected Murrieta, om. Eva-Liisa Salin, SP1, CAC, Res-CACIB

Gordoni setterid
Emased, juunioriklass
Sundowner's Flower Power, om. Helis ja Urho Manninen, SP3
 

LEEDU VÕITJA CACIB (Vilnius, Leedu) 02.03.2013
Kohtunik Sean Delmar, Iirimaa

Iiri punased setterid, 13 koera
Isased, avaklass
Thendara Mastercard, om. Ulvi Männama, SP1, CAC, CACIB, TP, Leedu Võitja 2013

Inglise setterid, 8 koera
Emased, juunioriklass
Edenbridge Thrones Arya, om. Marge Kaju ja Eva-Liisa Salin, SP1, JSERT, VSPJ, Leedu Juuniorvõitja 2013
Avaklass
Edenbridge Very Expected Murrieta, om. Eva-Liisa Salin, SP1, CAC

Gordoni setterid
Emased, juunioriklass
Sundowner's Flower Power, om. Helis ja Urho Manninen, SP3
 

VALMIERA CAC (Läti) 10.02.2013
Kohtunik Jelena Kruus, Eesti

Iiri punased setterid, 4 koera
Emased, avaklass
Wind Chart Alternative Mambo, om. Liina Kümnik, SP1, SK, CAC, PE1, TP, RÜP1

Gordoni setterid, 5 koera
Isased, tšempioniklass
Finfair Loch Carron, om. Raili Laani ja Kristjan Essenson, SP1, SK, PI1, VSP
Emased, juunioriklass
Sundowner's Flower Power, om. Helis ja Urho Manninen, SP2, EAH