Eesti keeles  In English

Eesti setterite tulemusi näitustelt välismaal 2014

MINSKI CACIB (Valgevene) 23.11.2014
Kohtunik Bo Skalin, Rootsi

Iiri punased setterid, 5 koera
Isased, avaklass
Sign of Constancy Blooming Red, om. Kimberly Valgemäe ja Klaarika Vall-Umlašek, SP2, SK, ResCACIB, PI2
 

LÄTI JAHIKOERTE KLUBI SETTERITE ERINÄITUS CAC 23.11.2014
Kohtunik Salvatore Tripoli, Itaalia

Iiri punased setterid, 25 koera
Isased, kutsikaklass
Sarmando Dream Love Triumf, om. Pille Lang, EAH1, VSPK
Juunioriklass
Contario Ode Picasso, om. Svea Sildmäe, SP1, EAH, TPJ, PI1, TP, JBIS1, BIS2

Emased, juunioriklass
Vinca Thore Isle Bonita, om. Klaire Niilus ja Meeli Küttim, SP4
Tšempioniklass
Wind Chart Alternative Mambo, om. Liina Kümnik, SP1, SK, PE1, VSP
Veteraniklass
Sign of Constancy Olivia, om. Liina Kümnik, SP1, EAH, VCAC, VSPV, PE5

Gordoni setterid, 8 koera
Emased, noorteklass
Finfair Tributary Lunan Burn, om. Anne Ots, SP2
Avaklass
Sundowner's Flower Power, om. Helis ja Urho Manninen, SP2, SK, PE3
 

RIIA CACIB (Läti) 22.11.2014
Kohtunik Göran Bodegård, Rootsi, rühmakohtunik Otto Schimpf, Austria
Iiri punased setterid, 21 koera

Isased, juunioriklass
Contario Ode Picasso, om. Svea Sildmäe, SP1, EAH, JCAC, PI1, TP, RÜP1

Emased, juunioriklass
Vinca Thore Isle Bonita, om. Klaire Niilus ja Meeli Küttim, SP1, EAH, JCAC, PE2
 

EUROPEAN DOG SHOW CACIB BRNO (Tšehhi) 26.10.2014
Kohtunik Jozef Jursa, Slovakkia
Iiri punased setterid, 89 koera

Isased, tšempioniklass
Thendara Mastercard, om. Ulvi Männama, SP

Emased, juunioriklass
Thendara Somerset, om. Ulvi Männama, SP2
 

PANEVEŽYS 2 x CAC (Leedu) 18.-19.10.2014
Kohtunikud Viktoras Avtuško ja Nijole Zieniene, Leedu
Gordoni setterid, 1 koer

Emased, juunioriklass
Finfair Tributary Glenmoye Burn, om. Anne Ots, 2 x SP1, JCAC, TPJ
 

VALMIERA CAC (Läti) 12.10.2014
Kohtunik Sonia Kelveri-Philippou, Küpros
Iiri punased setterid, 7 koera

Isased, tšempioniklass
Sign of Constancy Bitter Irish, om. Varje Himma, Kaja Tamm, Marika Kuusman, SP1, SK, CAC, PI1, TP, RÜP2

Gordoni setterid, 2 koera
Emased, juunioriklass
Finfair Tributary Skyre Burn, om. Kaupo Grant, SP1, EAH, JCAC, PE1, TP


VALMIERA CAC (Läti) 11.10.2014
Kohtunik Yochai Barak, Iisrael
Iiri punased setterid, 9 koera

Emased, juunioriklass
Thendara Somerset, om. Ulvi Männama, SP1, EAH, JCAC, PE4

ŠIAULIAI CAC (Leedu) 05.10.2014
Gordoni setterid, 1 koer
Kohtunik Liudmila Fintorova, Slovakkia

Emased, juunioriklass
Finfair Tributary Skyre Burn, om. Kaupo Grant, SP1, JCAC, TPJ, TP, RÜP3
 

GIMO CACIB (Rootsi) 14.09.2014
Inglise setterid, 4 koera
Kohtunik Leen van Genechten, Belgia

Isased, noorteklass
Bournehouse Sea Shanty, om. Kätlin Kaldoja, SP1, SK, CACIB, PI1, TP
 

VENTSPILS 2 X CAC (Läti) 06.-07.09.2014
Inglise setterid, 2 koera
Kohtunikud Chris Zeniou, Küpros, ja Ratibor Cekič, Serbia

Emased, juunioriklass
Edenbridge Poppy Pie, om. Jane Faizullin, 2 x SP1, JCAC, PE1, VSP


WORLD DOG SHOW CACIB HELSINKI (Soome) 10.08.2014
Iiri punased setterid, 127 koera
Kohtunikud Arne Foss, Norra, ja Zena Thorn-Andrews, Suurbritannia

Isased, juunioriklass
Contario Ode Picasso, om. Svea Sildmäe, SP1, Maailma juuniorvõitja 2014
Avaklass
Sign of Constancy Broadway Heat, om. Svea Sildmäe, VH
Tšempioniklass
Thendara Mastercard, om. Ulvi Männama, SP

Emased, kutsikaklass
Thendara Somerset, om. Ulvi Männama, EAH2
Juunioriklass
Frinan Dear Wendy, om. Ando Tull ja Maivi Loo, VH
Avaklass
Sarmando Dream Grand Prix Karmino, om. Klaire Niilus ja Kristina Olšauskiene, SP
Tšempioniklass
Wind Chart Alternative Mambo, om. Liina Kümnik, SP2

Inglise setterid, 53 koera
Kohtunik Tamás Jakkel, Ungari

Isased, juunioriklass
Edenbridge Cinnamon Bun, om. Evelin Pärna, SP1, ResCAC, Maailma juuniorvõitja 2014
Noorteklass
Bournehouse Sea Shanty, om. Kätlin Kaldoja, SP1


RANSÄTER CACIB (Rootsi) 27.07.2014
Kohtunik Sjoerd Jobse, Rootsi

Iiri punased setterid, 24 koera, 2 kutsikat
Emased, tšempioniklass
Wind Chart Alternative Mambo, om. Liina Kümnik, SP1, SK, PE4
Veteraniklass
Sign of Constancy Olivia, om. Liina Kümnik, SP1
 

SZOMBATHELY CACIB (Ungari) 13.07.2014
Kohtunik Tamás Jakkel, Ungari

Iiri punased setterid
Isased, tšempioniklass
Thendara Mastercard, om. Ulvi Männama, Res-CACIB, Res-CAC
Emased, kutsikaklass
Thendara Somerset, om. Ulvi Männama, TPK
 

OBERWART CACIB (Austria) 12.07.2014
Kohtunik Nikša Lemo, Horvaatia

Iiri punased setterid, 8 koera, 1 kutsikas
Isased, tšempioniklass
Thendara Mastercard, om. Ulvi Männama, CAC
Emased, kutsikaklass
Thendara Somerset, om. Ulvi Männama, TPK
 

ŠILUTE 2 X CAC (Leedu) 28.-29.06.2014
Kohtunikud Vjatšeslav Verbitski ja Galina Žuk, Valgevene

Inglise setterid, 4/3 koera
Isased, juunioriklass
Edenbridge Cinnamon Bun, om. Evelin Pärna, 2 x SP1, JCAC, TPJ, VSP, 1 x JBIS1
Emased, juunioriklass
Edenbridge Poppy Pie, om. Jane Faizullin, 2 x SP1, JCAC, VSPJ
Avaklass
Edenbridge Very Expected Murrieta, om. Eva-Liisa Salin, 2 x SP1, CAC, TP, RÜP2


BALTI VÕITJA CACIB Moletai (Leedu) 24.05.2014
Kohtunik Michael Leonard, Iirimaa

Inglise setterid, 10 koera
Isased, juunioriklass
Bournehouse Sea Shanty, om. Kätlin Kaldoja, SP1, JCAC, TPJ, Balti juuniorvõitja 2014
 

KALININGRAD CACIB (Venemaa) 17.-18.05.2014
Kohtunik Sanja Momčilović Bognič, Serbia

Iiri punased setterid, 1 koer
Isased, avaklass
Sign of Constancy Blooming Red, om. Klaarika Vall-Umlašek ja Kimberly Valgemäe, SP1, CAC, CACIB, TP, RÜP1

Inglise setterid, 1 koer
Emased, avaklass
Edenbridge Very Expected Murrieta, om. Eva-Liisa Salin, SP1, CAC, CACIB, TP
 

PIHKVA CAC "Pskovskije vstretši" (Venemaa) 17.05.2014
Kohtunik Julia Ovsyannikova, Venemaa

Iiri punased setterid, 1 koer
Isased, tšempioniklass
Thendara Mastercard, om. Ulvi Männama, SP1, CAC, TP, RÜP1, BIS4
 

Slovakkia SKPS erinäitus CAC 11.05.2014
Kohtunik Willy Duijnkerke, Holland

Inglise setterid, 8 koera
Isased, juunioriklass
Bournehouse Sea Shanty, om. Kätlin Kaldoja, SP1, JSERT, TPJ
 

SLAVKOV U BRNA, MSKAO Club Show CAC (Tšehhi) 10.05.2014
Kohtunik Catherine Pil, Belgia

Inglise setterid, 23 koera + 2 kutsikat
Isased, juunioriklass
Bournehouse Sea Shanty, om. Kätlin Kaldoja, SP1, JSERT, TPJ, JBIS1, TP, BIS1
 

RIIA CACIB Petekspo (Läti) 23.03.2014
Kohtunik Vladimir Piskay, Slovakkia

Gordoni setterid, 10 koera
Emased, avaklass
Sundowner's Flower Power, om. Helis ja Urho Manninen, SP1, SK, CAC, CACIB, PE2
 

LÄTI VÕITJA CACIB (Riia) 22.03.2014
Kohtunik Otakar Vondrouš, Tšehhi

Gordoni setterid, 11 koera
Emased, avaklass
Sundowner's Flower Power, om. Helis ja Urho Manninen, SP1, SK, CAC, CACIB, PE2, Läti võitja 2014

Inglise setterid, 13 koera
Isased, juunioriklass
Edenbridge Cinnamon Bun, om, Evelin Pärna, SP1, EAH, JCAC, PI4, Läti juuniorvõitja 2014
Emased, avaklass
Edenbridge Very Expected Murrieta, om. Eva-Liisa Salin, SP2, SK, PE4

Iiri punased setterid, 12 koera
Emased, tšempioniklass
Wind Chart Alternative Mambo, om. Liina Kümnik, SP2, SK, ResCACIB, PE2
 

VALMIERA CAC (Läti) 23.02.2014
Kohtunik Harto Stockmari, Soome

Iiri punased setterid, 5 koera
Isased, avaklass
Sign of Constancy Blooming Red, om. Klaarika Vall-Umlašek, SP1, SK, CAC, PI1, VSP

Inglise setterid, 5 koera
Isased, juunioriklass
Edenbridge Cinnamon Bun, om. Evelin Pärna, SP1, EAH, JCAC, PI1, VSP
Emased, juunioriklass
Edenbridge Poppy Pie, om. Jane Faizullin, SP2, EAH?
Avaklass
Edenbridge Very Expected Murrieta, om. Eva-Liisa Salin, SP1, SK, PE3
 

VALMIERA CAC (Läti) 22.02.2014
Kohtunik Maciej Kozber, Poola

Iiri punased setterid, 7 koera
Isased, avaklass
Sign of Constancy Blooming Red, om. Klaarika Vall-Umlašek, SP1, SK, CAC, PI2

Inglise setterid, 6 koera
Isased, juunioriklass
Edenbridge Cinnamon Bun, om. Evelin Pärna, SP1, EAH, JCAC, PI1, TP
Emased, avaklass
Edenbridge Very Expected Murrieta, om. Eva-Liisa Salin, SP1, SK, CAC, PE1, VSP

Gordoni setterid, 5 koera
Emased, noorteklass
Sundowner's Flower Power, om. Helis ja Urho Manninen, SP1, SK, PE2
 

TURKU CACIB (Soome) 18.01.2014
Kohtunik Oliver Simon, Serbia

Inglise setterid, 11 koera
Isased, juunioriklass
Bournehouse Sea Shanty, om. Kätlin Kaldoja, SP1, SK, CAC, PI2


LJUBLJANA CACIB (Sloveenia) 18.01.2014
Kohtunik Juha Kares, Soome

Iiri punased setterid, 11 koera
Isased, avaklass
Sign of Constancy Blooming Red, om. Klaarika Vall-Umlašek, SP1, CAC, ResCACIB, PI2