Eesti keeles  In English

Eesti setterite tulemusi näitustelt välismaal 2015

VILNIUS CUP CACIB, Leedu, 20.12.2015
Kohtunik Sjoerd Jobse, Rootsi
Inglise setterid, 4 koera
Isased, avaklass 
Bournehouse Sea Shanty, om. Kätlin Kaldoja, SP1, CAC, CACIB, TP
Emased, juunioriklass
Bournefield New Dawn, om. Kätlin Kaldoja, SP1, JCAC, TPJ, VSP
 

PÕHJAMAADE VÕITJA CACIB, Stockholm, Rootsi, 12.12.2015
Kohtunik Carole Coode, Suurbritannia
Inglise setterid, 22 koera
Isased, avaklass 
Bournehouse Sea Shanty, om. Kätlin Kaldoja, SP1, SK, CACIB, PI2
Emased, juunioriklass
Bournefield New Dawn, om. Kätlin Kaldoja, SP1, SK, Põhjamaade juuniorvõitja 2015

SOOME VÕITJA CACIB, Helsinki 06.12.2015
Kohtunik Vincent O'Brien, Iirimaa
Iiri punased setterid, 50 koera
Isased, tšempioniklass
Thendara Mastercard, om. Ulvi Männama, SP2, SK, Res-CACIB, PI3
Emased, avaklass
Thendara Somerset, om. Ulvi Männama, SP2
 

HELSINKI VÕITJA, Soome 05.12.2015
Kohtunik Bertil Lundgren, Rootsi
Iiri punased setterid, 46 koera
Emased, tšempioniklass
Wind Chart Alternative Mambo, om. Liina Kümnik, SP4
 

RIIA VÕITJA CACIB, Läti 15.11.2015
Kohtunik Maria Hutsteiner, Austria
Iiri punased setterid, 14 koera
Emased, veteraniklass
Sign of Constancy Olivia, om. Liina Kümnik, SP1, EAH, VSPV, PE2, Riia veteranvõitja 2015

Inglise setterid, 9 koera
Isased, avaklass
Edenbridge Cinnamon Bun, om. Evelin Pärna, SP1, SK, CAC, PI4
Emased, avaklass
Edenbridge Thrones Arya, om. Marge Kaju ja Eva-Liisa Salin, SP1, SK, CAC, CACIB, PE2, Riia võitja 2015
 

LÄTI SETTERITE ERINÄITUS, Riia 14.11.2015
Kohtunik Hana Ahrens, Austria
Iiri punased setterid, 15 koera (+ 10 kutsikat)
Isased, juunioriklass
Irish Melody Koh-I-Noor, om. Enely Jääger, SP1, EAH, JCAC, TPJ, PI5, JBIS2
Emased, tšempioniklass
Wind Chart Alternative Mambo, om. Liina Kümnik, SP2, SK, PE3

Inglise setterid, 15 koera (+ 1 kutsikas)
Emased, avaklass
Edenbridge Thrones Arya, om. Marge Kaju ja Eva-Liisa Salin, SP1, SK, CAC, PE1, TP, BIS2
 

VALMIERA CAC, Läti 10.10.2015
Kohtunik Margaret O'Gorman, Iirimaa
Iiri punased setterid, 7 koera (+ 3 kutsikat)
Isased, tšempioniklass
Thendara Mastercard, om. Ulvi Männama, SP1, SK, PI1, TP, RÜP3
 

VILNIUS 2 x CAC, Leedu 12.-13.09.2015
Kohtunikud Markku Kipinä, Soome, ja Bozena Ovesna, Tšehhi
Iiri punased setterid, 4 koera
Isased, juunioriklass
Sarmando Dream Love Triumf, om. Pille Lang, 2 x SP1, JCAC, PI1, TP/ PI2

 

VENTSPILS CAC, Läti 06.09.2015
Kohtunik Olga Goncharuk, Ukraina
Iiri punased setterid, 2 koera
Isased, noorteklass
Sarmando Dream Love Triumf, om. Pille Lang, SP1, SK, CAC, PI2


VENTSPILS CAC, Läti 05.09.2015
Kohtunik Zsuzsanna Vaczi-Balogh, Ungari
Inglise setterid, 4 koera
Emased, juunioriklass
Bournefield New Dawn, om. Kätlin Kaldoja, SP1, EAH, JCAC, PE1, VSP

Iiri punased setterid, 11 koera (8 beebit)
Isased, noorteklass
Sarmando Dream Love Triumf, om. Pille Lang, SP1, SK, CAC, PI1, TP, RÜP2


JOENSUU CACIB, Soome 08.08.2015
Kohtunik Moray Armstrong, Suurbritannia
Inglise setterid, 10 koera
Isased, avaklass
Bournehouse Sea Shanty, om. Kätlin Kaldoja, SP1, SK, CAC, CACIB, PI1, TP
Emased, kutsikaklass
Bournefield New Dawn, om. Kätlin Kaldoja, EAH1, TPK

 

ADAŽI CACIB, CAC ja Club Winner, Läti 25.-26.07.2015
Kohtunikud Renata Petkeviciene, Leedu, Elena Kuleshova, Venemaa, ja Antoan Hlebarov, Bulgaaria
Iiri punased setterid, 7 koera
Isased, juunioriklass
Sarmando Dream Love Triumf, om. Pille Lang, 3 x SP1, EAH, JCAC, PI2,
Club Winner JBIS4

Gordoni setterid, 4/3 koera
Emased, avaklass
Finfair Tributary Skyre Burn, om. Kaupo Grant, 2 x SP1, SK, CAC, PE2/PE3

OGRE CAC, Läti 12.07.2015
Kohtunik Chris Hancock, Iirimaa
Inglise setterid, 5 koera
Isased, avaklass
Bournehouse Sea Shanty, om. Kätlin Kaldoja,  SP1, SK, CAC, PI1, VSP
Emased, kutsikaklass
Bournefield New Dawn, om. Kätlin Kaldoja, EAH1, TPK
 

SLOVAKKIA VÕITJA CAC ja CACIB, VEĽKÁ IDA 04.-05.07.2015
Kohtunikud Sándor Szabó, Ungari, ja Jozef Jursa, Slovakkia
Gordoni setterid, 5 koera
Emased, tšempioniklass
Sundowner's Flower Power, om. Helis ja Urho Manninen, SP1, CAC, VSP, Slovakkia võitja 2015/SP1, CAC, CACIB, TP


PLUNGE 2 x CAC, Leedu 04.-05.07.2015
Kohtunikud Vladimir Čairovic (Serbia) ja Plamen Cholakov (Bulgaaria)
Iiri punased setterid, 1 koer
Isased, tšempioniklass
Sign of Constancy Bitter Irish, om. Varje Himma, Kaja Tamm, Marika Kuusman, SP1, CAC, TP, RÜP1/-
Gordoni setterid, 1 koer
Emased, avaklass
Finfair Tributary Glenmoye Burn, om. Anne Ots, SP1, CAC, TP, RÜP4/RÜP3

 

LÄTI VÕITJA CACIB, Riia 27.06.2015
Kohtunik Olga Kosareva, Venemaa
Iiri punased setterid, 14 koera
Isased, tšempioniklass
Thendara Mastercard, om. Ulvi Männama, SP1, SK, CACIB, PI1, VSP, Läti võitja 2015
Emased, tšempioniklass
Wind Chart Alternative Mambo, om. Liina Kümnik, SP3
Veteraniklass
Sign of Constancy Olivia, om. Liina Kümnik, SP1, EAH, VSPV, PE3, Läti veteranvõitja 2015
 

BIRŠTONAS 2 x CAC, Leedu 30.-31.05.2015
Kohtunikud Daiva Rimaitytė, Leedu, ja Andrzej Szutkiewicz, Poola, rühmakohtunik Audronė Babianskienė, Leedu
Gordoni setterid, 1 koer
Emased, avaklass
Sundowner's Flower Power, om. Helis ja Urho Manninen, 2 x SP1, CAC, TP, RÜP2/RÜP3
 

DIANA CUP CAC, Babite, Läti 18.04.2015
Kohtunik Žarko Mikalački, Serbia
Iiri punased setterid, 7 koera
Isased, tšempioniklass
Sign of Constancy Bitter Irish, om. Varje Himma, Kaja Tamm, Marika Kuusman, SP1, SK, PI1, TP, RÜP3
Emased, tšempioniklass
Wind Chart Alternative Mambo, om. Liina Kümnik, SP2, SK, PE2
Veteraniklass
Sign of Constancy Olivia, om. Liina Kümnik, SP1, EAH, TPV, PE3, VBIS1


VILNIUS CUP CACIB, Leedu 08.03.2015
Kohtunik Vítor Veiga, Portugal
Iiri punased setterid, 9 koera
Isased, juunioriklass
Sarmando Dream Love Triumf, om. Pille Lang, SP1, JCAC, TPJ, VSP
 

LEEDU VÕITJA CACIB, Vilnius 07.03.2015
Kohtunik Galina Zhuk, Valgevene
Iiri punased setterid, 13 koera
Emased, tšempioniklass
Wind Chart Alternative Mambo, om. Liina Kümnik, SP1, CAC, CACIB, VSP, Leedu võitja 2015
Veteraniklass
Sign of Constancy Olivia, om. Liina Kümnik, SP1, VCAC, TPV, Leedu veteranvõitja 2015


VALMIERA CAC, Läti 22.02.2015
Kohtunik Seamus Oates, Iirimaa
Iiri punased setterid, 10 koera
Isased, juunioriklass
Amber Sigsor Wolest, om. Harriet Malter, SP1, EAH, JCAC, PI4
Avaklass
Sign of Constancy Blooming Red, om. Kimberly Valgemäe ja Klaarika Vall-Umlašek, SP1, CAC, PI1, VSP