Eesti keeles  In English

Eesti setterite tulemusi näitustelt välismaal 2016

Soome Võitja CACIB, Helsingi, 11.12.2016
Kohtunikud Rachel Shaw-Rainey, Iirimaa (Gordoni ja Inglise), Zlatko Jojkic, Horvaatia (Iiri setterid)

Gordoni setterid, 34 koera

Isased, juunioriklass
Black Scottish Bourbon Shadow Dog, om. Triin Hallap, SP3, SK

Inglise setterid, 32 koera
Isased, tšempioniklass
Bournehouse Sea Shanty, om. Kätlin Kaldoja, SP2

Iiri punased setterid, 43 koera
Emased, tšempioniklass
Wind Chart Alternative Mambo, om. Liina Kümnik, SP
 

Liepaja CAC, Läti, 04.12.2016
Kohtunik Jasna Matejcic, Horvaatia

Iiri punased setterid, 4 koera + 1 kutsikas
Isased, juunioriklass
Caemgen's Gone With The Wind, om. Aet Toose ja Aleksei Suvorov, SP1, EAH, JCAC, PI2
 

Balti Võitja CACIB, Riia, 13.11.2016
Kohtunik Juan Naveda Carrero, Hispaania

Iiri punased setterid, 11 koera + 1 kutsikas
Isased, kutsikaklass
Sarmando Dream Noble Choco, om. Pille Lang, EAH1, TPK
Avaklass
Sarmando Dream Love Triumf, om. Pille Lang, SP1, SK, CAC, ResCACIB, PI2
Vinca Thore Iokker, om. Väino Tuisk, SP2, SK
Emased, avaklass
Vinca Thore Indigo, om. Toomas Ringo, SP1, SK, ResCACIB, PE2

Iiri punavalged setterid, 3 koera + 1 kutsikas
Isased, juunioriklass
Redwhitesilk Hubert, om. Angela Tiivel, SP1, EAH, PI2, Balti juuniorvõitja 2016
 

Läti jahikoerte klubi setterite erinäitus CAC, Riia, 12.11.2016
Kohtunik Diane Stewart-Ritchie, Suurbritannia

Iiri punased setterid, 29 koera + 6 kutsikat
Isased, kutsikaklass
Sarmando Dream Noble Choco, om. Pille Lang, 2
Avaklass
Vinca Thore Iokker, om. Väino Tuisk, SP1, SK, CAC, PI2
Sign of Constancy Broadway Heat, om. Svea Sildmäe, SP2, SK, PI5
Sarmando Dream Love Triumf, om. Pille Lang, SP3, SK
Tšempioniklass
Thendara MasterCard, om. Ulvi Männama, SP1, SK, PI4
Sign of Constancy Bitter Irish, om. Varje Himma, Marika Kuusman, Kaja Tamm, SP4
Emased, juunioriklass
Vinca Thore Kalliope, om. Klaire Niilus, SP1, SK, TPJ, JBIS2
Avaklass
Vinca Thore Indigo, om. Toomas Ringo, SP1, SK, CAC, PE2
Tšempioniklass
Wind Chart Alternative Mambo, om. Liina Kümnik, SP4
Veteraniklass
Sign of Constancy Olivia, om. Liina Kümnik, SP1, EAH, VSPV
Kasvatajaklass
Vinca Thore, om. Klaire Niilus, BIS1

Gordoni setterid, 7 koera + 1 kutsikas
Isased, juunioriklass
Black Scottish Bourbon Shadow Dog, om. Triin Hallap, SP1, JCAC, TPJ, PI3, JBIS4

Inglise setterid, 7 koera + 2 kutsikat
Emased, noorteklass
Bournefield New Dawn, om. Kätlin Kaldoja, SP1, SK, PE4

Iiri punavalged setterid, 3 koera + 1 kutsikas
Isased, juunioriklass
Redwhitesilk Hubert, om. Angela Tiivel, SP1, SK, JCAC, TPJ, PI2, JBIS3
 

Panevežys 2 x CAC, Leedu, 22.-23.10.2016
Kohtunikud Valeria Bobikova ja Inna Begma, Venemaa

Iiri punased setterid, 7 koera
Isased, avaklass
Vinca Thore Iokker, om. Väino Tuisk, 2 x SP1, CAC
Emased, juunioriklass
Vinca Thore Kalliope, om. Klaire Niilus, 2 x SP1, JCAC, TPJ
Avaklass
Vinca Thore Indigo, om. Toomas Ringo, 2 x SP1, CAC, VSP
Kasvatajaklass
Vinca Thore, om. Klaire Niilus, 2 x BIS1
 

Šiauliai 2 x CAC, Leedu, 01.-02.10.2016
Kohtunikud Denis Kuzelj, Bulgaaria, ja Tatyana Chumakina, Valgevene

Gordoni setterid, 3 koera
Emased, avaklass
Finfair Tributary Skyre Burn, om. Kaupo Grant ja Anette Maria Rennit, 2 x SP1, CAC, TP, /RÜP2

Inglise setterid, 1 koer
Emased, juunioriklass
Silver Fog Mila Amaya, om. Kaupo Grant ja Anette Maria Rennit, SP1, JCAC, TP, RÜP2 (01.10)
 

Kaunas 2 x CAC, Leedu, 17.-18.09.2016
Kohtunikud Aleksandras Kulieša ja Audra Babenskienė, Leedu

Inglise setterid, 1 koer
Emased, avaklass
Edenbridge Poppy Pie, om. Jane Faizullin, 2 x SP1, CAC, TP
 

Belgia Iiri setterite klubi erinäitus CAC, Wommelgem, Belgia, 27.08.2016
Kohtunik Sharon Littlechild, Suurbritannia

Iiri punased setterid, 89 koera
Emased, tšempioniklass
Wind Chart Alternative Mambo, om. Liina Kümnik, SP4
 

Euroopa Võitja CACIB, Brüssel, Belgia, 26.08.2016
Kohtunik Ludovica Salamon, Itaalia

Iiri punased setterid, 65 koera
Emased, tšempioniklass
Wind Chart Alternative Mambo, om. Liina Kümnik, SP4
 

Adaži CAC ja Läti jahikoerte klubi erinäitus Club Winner, Läti, 31.07.2016
Kohtunikud Leni Finne, Soome, ja Sigurd Wilberg, Suurbritannia

Iiri punased setterid, 9/14 koera
Emased, juunioriklass
Vinca Thore Kalliope, om. Klaire Niilus, SP1, EAH, JCAC, PE4/SP1, EAH, JCAC, VSPJ, PE2

Inglise setterid, Club Winner, 14 koera
Emased, noorteklass
Bournefield New Dawn, om. Kätlin Kaldoja, SP1, SK, PE1, VSP

Gordoni setterid, Club Winner, 1 koer
Emased, avaklass
Finfair Tributary Skyre Burn, om. Kaupo Grant ja Anette Maria Rennit, SP1, SK, CAC, PE1, TP
 

Ogre 2 x CAC, Läti, 16.-17.07.2016
Kohtunikud Sanja Momcilovic-Bognic, Serbia, ja Liam Moran, Iirimaa

Iiri punased setterid, 8/10 koera
Isased, avaklass
Contario Ode Picasso, om. Svea Sildmäe, 2 x SP1, SK, CAC, PI2/PI1, VSP
 

Šilute 2 x CAC, Leedu, 25.-26.06.2016
Kohtunikud Viktoras Avtuško, Leedu, ja Anatoli Zhuk, Valgevene

Iiri punased setterid, 2/1 koera
Isased, juunioriklass
Caemgen's Gone With The Wind, om. Aet Toose ja Aleksei Suvorov, SP1, JCAC, TPJ, VSP/SP1, JCAC, TPJ
 

Marijampolė CAC, Leedu, 19.06.2016
Kohtunik Magdalena Świętoń, Poola

Gordoni setterid, 1 koer
Emased, tšempioniklass
Sundowner's Flower Power, om. Helis ja Urho Manninen, SP1, CAC, TP
 

Nitra Grand Prix ja Derby Winner 2 x CACIB, Slovakkia, 11.-12.06.2016
Kohtunikud Eugene Yerusalimskiy, Venemaa, ja Gabriela Ridarčikova, Slovakkia

Gordoni setterid, 9 koera
Emased, tšempioniklass
Sundowner's Flower Power, om. Helis ja Urho Manninen, 2 x SP1, CAC, CACIB, VSP, Grand Prix Slovakia Winner
 

Läti Võitja CACIB, Riia, 11.06.2016
Kohtunik Yochai Barak Lifac, Iisrael 

Iiri punased setterid, 10 koera
Isased, tšempioniklass
Thendara MasterCard, om. Ulvi Männama, SP2, SK, ResCACIB, PI2
Emased, tšempioniklass
Wind Chart Alternative Mambo, om. Liina Kümnik, SP2, SK, PE3
 

Linnukoerte erinäitus CAC ja 2 x CACIB, Moletai, Leedu, 27.-29.05.2016
Kohtunikud Natalya Drovossekova, Kasahstan, Viktor Pilikin, Venemaa, Tuula Savolainen, Soome

Iiri punased setterid, 7/12/11 koera
Isased, juunioriklass
Irish Melody Koh-I-Noor, om. Enely Jääger, 3 x SP1, CAC, TPJ, Klubi võitja, erinäituse JBIS5
 

Talsi CAC, Läti, 08.05.2016
Kohtunik Kostadin Shankov, Bulgaaria

Iiri punased setterid, 4 koera
Isased, tšempioniklass
Thendara MasterCard, om. Ulvi Männama, SP1, SK, PI1, TP
Emased, avaklass
Thendara Somerset, om. Ulvi Männama, SP1, SK, CAC, PE1, VSP
 

Läti jahikoerte erinäitus Diana Cup CAC, Babite, 23.04.2016
Kohtunik Eeva Anttinen, Soome

Iiri punased setterid, 18 koera
Isased, avaklass
Vinca Thore Iokker, om. Väino Tuisk, SP3
Emased, avaklass
Vinca Thore Indigo, om. Toomas Ringo, SP1, SK, CAC, PE1, TP, RÜP2

Kasvatajaklass
Vinca Thore, om. Klaire Niilus, BIS1
 

Lappeenranta Dog Show CACIB, Imatra, Soome, 26.03.2016
Kohtunik Anca Giura, Rumeenia

Iiri punased setterid, 20 koera
Emased, tšempioniklass
Wind Chart Alternative Mambo, om. Liina Kümnik, SP4, SK, PE4, ResCAC
 

Leedu Võitja CACIB, Vilnius, 05.03.2016
Kohtunik Harri Lehkonen, Soome

Iiri punased setterid, 11 koera
Isased, juunioriklass
Irish Melody Koh-I-Noor, om. Enely Jääger, SP1, JCAC, TPJ, Leedu juuniorvõitja 2016
 

Panevežys 2 x CAC, Leedu, 20.-21.02.2016
Kohtunikud Dmitri Prozorov ja Tatjana Grigorenko, Venemaa

Iiri punased setterid, 5 koera
Isased, avaklass
Sarmando Dream Love Triumf, om. Pille Lang, SP/SP1, CAC
 

Valmiera Winner CAC, Läti, 20.02.2016
Kohtunik Ricky Lochs-Romans, Holland

Iiri punased setterid, 19 koera
Isased, avaklass
Vinca Thore Iokker, om. Väino Tuisk, SP1, SK
Emased, avaklass
Vinca Thore Indigo, om. Toomas Ringo, SP1, SK, CAC, PE3

Inglise setterid, 3 koera
Isased, avaklass
Edenbridge Cinnamon Bun, om. Evelin Pärna, SP1, SK, CAC, PI1, VSP
Emased, avaklass
Edenbridge Poppy Pie, om. Jane Faizullin, SP1, SK, CAC, PE2
 

DUO-CACIB Brno, Tšehhi, 06.-07.02.2016
Kohtunikud Alenka Pokorn, Sloveenia, ja Jadwiga Konkiel, Poola

Iiri punased setterid, 21/26 koera
Isased, tšempioniklass
Thendara Mastercard, om. Ulvi Männama, SP1, ResCAC, ResCACIB/SP3
Emased, avaklass
Thendara Somerset, om. Ulvi Männama, 2 x SP1, CAC, CACIB, VSP