Eesti keeles  In English

Eesti setterite tulemusi näitustelt välismaal 2017

Minsk 2 x CACIB, Valgevene, 25.-26.11.2017
Kohtunikud Elena Borisova, Valgevene, ja Rui Oliveira, Portugal

Inglise setterid, kataloogis 3 koera
Isased, kutsikaklass/juunioriklass
Lucksheray Be My Only One, om. Marge Kaju, EAH1, TPK/SP1, JCAC, TPJ, TP
 

Reto 2 x CAC, Ramava, Läti, 25.-26.11.2017
Kohtunikud Amadeo Bottero, Itaalia, ja Dorota Witkowska, Poola

Iiri punased setterid, kataloogis 4/5 koera
Isased, avaklass
Vinca Thore Iokker, om. Väino Tuisk ja Veera Kirmann, SP1, SK, CAC, PI1, VSP/SP1, SK, PI3
Emased, avaklass
Vinca Thore Kalliope, om. Klaire Niilus, 2 x SP1, SK, CAC, PE2
Tšempioniklass
Vinca Thore Indigo, om. Toomas Ringo, SP1, SK, PE1, TP, RÜP1/SP1, SK, PE1, VSP
Kasvatajaklass
Vinca Thore, om. Klaire Niilus, BIS1
 

Leipzig, Saksamaa, World Dog Show CACIB, 09.11.2017
Kohtunikud Christiane Lohmann ja Peter Beyersdorf, Saksamaa (Iiri setterid), Ümit Özkanal, Türgi (Inglise setterid)

Iiri punased setterid, kataloogis 126 koera
Isased, tšempioniklass
Sarmando Dream Love Triumf, om. Pille Lang, SP

Emased, juunioriklass
IrishSherry Midnight Lady, om. Ulvi Männama, SP3
Tšempioniklass
Thendara Somerset, om. Ulvi Männama, SP

Inglise setterid, kataloogis 84 koera
Isased, kutsikaklass
Lucksheray Be My Only One, om. Marge Kaju, promising 1

Emased, noorteklass
Edenbridge National Song, om. Inna Vesi ja Mart Nautras, SP1, CAC
Edenbridge National Treasure, om. Marge Kaju ja Eva-Liisa Salin, SP2, RCAC
 

Riia Võitja CACIB, 01.10.2017
Kohtunik Denise Smith, Austraalia

Iiri punased setterid, kataloogis 18 koera
Isased, noorteklass
Sarmando Dream Noble Choco, om. Pille Lang, SP1, SK, PI4
Tšempioniklass
Sarmando Dream Love Triumf, om. Pille Lang, SP4

Emased, veteraniklass
Wind Chart Alternative Mambo, om. Liina Kümnik, SP1, EAH, TPV, PE2, Riia veteranvõitja 2017

Inglise setterid, kataloogis 12 koera
Emased, noorteklass
Edenbridge National Song, om. Inna Vesi ja Mart Nautras, SP1, SK, CAC, Res-CACIB, PE2
 

Riia, Läti jahikoerte klubi setterite erinäitus, CAC, 30.09.2017
Kohtunik Domenico Di Matteo, Itaalia

Iiri punased setterid, kataloogis 32 koera
Isased, kutsikaklass
Nobleton Clover Moors, om. Katrin Sirp, EAH1, TPK, KBIS2
Juunioriklass
IrishSherry Think of Me, om. Enely Jääger ja Märt Agu, SP3
Noorteklass
Sarmando Dream Noble Choco, om. Pille Lang, SP1, SK
Avaklass
Amber Sigsor Wolest, om. Harriet Malter, SP1, SK, CAC, PI2
Tšempioniklass
Sarmando Dream Love Triumf, om. Pille Lang, SP3
Thendara MasterCard, om. Ulvi Männama, SP1, SK, PI1, VSP

Emased, kutsikaklass
Nobleton Swallowtail, om. Marelle Tamla, EAH1, VSPK
Juunioriklass
IrishSherry Midnight Lady, om. Ulvi ja Urmas Männama, SP4
Avaklass
Nobleton Rosy Starling, om. Kelli Talving, SP1, SK, CAC, PE3
Veteraniklass
Wind Chart Alternative Mambo, om. Liina Kümnik, SP1, EAH, VCAC, TPV, PE2, VBIS3

Inglise setterid, kataloogis 17 koera
Emased, noorteklass
Edenbridge National Song, om. Inna Vesi ja Mart Nautras, SP1, SK, CAC, PE1, TP, BIS3
 

Ventspils, Läti, 2 x CAC, 09.-10.09.2017
Kohtunikud Dainora Sudeikeine, Leedu, ja Valeriya Bobikova, Venemaa

Inglise setterid, kataloogis 6 koera
Emased, beebiklass
Blazing Bronze Front Page News, om. Jane Faizullin, 2 x EAH1, TPB
Avaklass
Edenbridge Poppy Pie, om. Jane Faizullin, 2 x SP1, SK, CAC, PE1, TP, 1 x RÜP5
 

Kiiev, Ukraina, CACIB, Euro Dog Show ja CAC, 24.-26.08.2017
Kohtunikud Tamas Jakkel, Ungari, Tatjana Urek, Sloveenia, ja Sean Delmar, Iirimaa

Iiri punased setterid, kataloogis 23/36/11 koera
Isased, juunioriklass
Sarmando Dream Noble Choco, om. Pille Lang, SP2/SP4/SP1, JCAC, TPJ
Tšempioniklass
Sarmando Dream Love Triumf, om. Pille Lang, SP2, Res-CAC, Res-CACIB/SP3/SP2, Res-CAC
 

Šalčininkai CAC, Leedu, 12.08.2017
Kohtunik Dominic Harris, Iirimaa

Inglise setterid, kataloogis 2 koera
Isased, juunioriklass
Bournehouse Stormy Weather, om. Kätlin Kaldoja, SP1, JCAC, JN, TPJ, VSP
Emased, avaklass
Bournefield New Dawn, om. Kätlin Kaldoja, SP1, CAC, N, TP
 

Czestochowa-Konopiska CACIB, Poola, 22.07.2017
Kohtunik Leszek Salamon, Poola

Iiri punased setterid, kataloogis 26 koera
Isased, juunioriklass
Sarmando Dream Noble Choco, om. Pille Lang, SP1, Youth Winner
Tšempioniklass
Sarmando Dream Love Triumf, om. Pille Lang, SP1, CAC, CACIB, PI1, TP, RÜP1

Ukmerge CAC, Leedu, 23.07.2017
Kohtunik Larisa Galiaskarova, Venemaa

Gordoni setterid, kataloogis 3 koera
Emased, tšempioniklass
Sundowner's Flower Power, om. Helis ja Urho Manninen, SP1, CAC, VSP
 

Szombathely CACIB, Ungari, 16.07.2017
Kohtunik György Tesics, Ungari

Gordoni setterid, kataloogis 7 koera
Emased, tšempioniklass
Sundowner's Flower Power, om. Helis ja Urho Manninen, SP1, CAC, Res-CACIB, PE2
 

Oberwart CACIB, Austria, 15.07.2017 
Kohtunik Julia Pataki, Ungari

Gordoni setterid, kataloogis 11 koera
Emased, tšempioniklass
Sundowner's Flower Power, om. Helis ja Urho Manninen, SP1, CAC, CACIB, PE1, VSP
 

Ogre 2 x CAC, Läti, 15.-16.07.2017
Kohtunikud Joyce Crawford Manton, Iirimaa, ja Ligita Zake, Läti

Iiri punased setterid, kataloogis 17/19 koera
Isased, kutsikaklass
Vinca Thore Legend, om. Veera Kirmann ja Väino Tuisk, 2 x EAH1, TPK
Avaklass
Vinca Thore Iokker, om. Veera Kirmann ja Väino Tuisk, SP3, SK, PI4 (16.07)
Emased, avaklass
Vinca Thore Indigo, om. Toomas Ringo, SP1, SK, PE3/SP1, SK, PE2
 

Riihimäki CACIB, Soome, 01.07.2017
Kohtunik Rui Oliveira, Portugal

Inglise setterid, kataloogis 6 koera
Emased, avaklass
Bournefield New Dawn, om. Kätlin Kaldoja, SP1, SK, CAC, CACIB, PE1, TP
 

Balti Võitja CACIB ja Moletai Major Cup CACIB, Leedu, 27.-28.05.2017
Kohtunikud Krystyna Opara, Poola, ja Mile Aleksoski, Makedoonia

Iiri punased setterid, kataloogis 15 koera
Isased, juunioriklass
Sarmando Dream Noble Choco, om. Pille Lang, 2 x SP1, JCAC, TPJ, Balti juuniorvõitja
Tšempioniklass
Sarmando Dream Love Triumf, om. Pille Lang, SP2, Res-CACIB/SP1, CAC, CACIB

Inglise setterid, kataloogis 3 koera
Emased, juunioriklass
Edenbridge National Treasure, om. Eva-Liisa Salin ja Marge Kaju, 2 x SP1, JCAC, TPJ, Balti juuniorvõitja/TP
 

Linnukoerte erinäitus (7. ja osaliselt 8. rühm), Moletai, Leedu, CAC, 26.05.2017
Kohtunik Marko Lepasaar, Eesti

Iiri punased setterid, kataloogis 11 koera
Isased, juunioriklass
Sarmando Dream Noble Choco, om. Pille Lang, SP1, TPJ, Club Junior Winner, JBIS2
Tšempioniklass
Sarmando Dream Love Triumf, om. Pille Lang, SP2


Talsi 2 x CAC, Läti, 29.-30.04.2017
Kohtunikud Georgi Hristorov, Bulgaaria, ja Viktor Pilikin, Venemaa

Inglise setterid, kataloogis 5 koera
Emased, juunioriklass
Edenbridge National Treasure, om. Eva-Liisa Salin ja Marge Kaju, 2 x SP1, EAH, JCAC, PE1, TP

Läti jahikoerte erinäitus Diana Cup, CAC, 22.04.2017
Kohtunik Wojtek Burski, Poola

Iiri punased setterid, kataloogis 9 koera
Emased, avaklass
Vinca Thore Indigo, om. Toomas Ringo, SP1, SK, CAC, PE1, VSP
 

Šiauliai 2 x CAC, Leedu, 25.-26.03.2017
Kohtunikud Slobodan Milosevski, Makedoonia, ja Renata Petkeviciene, Leedu

Inglise setterid, kataloogis 4 koera
Emased, juunioriklass
Edenbridge National Treasure, om. Eva-Liisa Salin ja Marge Kaju, 2 x SP1, JCAC, TPJ, TP, 1 x RÜP3
Avaklass
Edenbridge Thrones Arya, om. Eva-Liisa Salin ja Marge Kaju, SP1, CAC, N
 

Riia CACIB, Läti, 19.03.2017
Kohtunik Jose Homem de Mello, Portugal, rühmakohtunik Sergei Slukin, Ukraina

Iiri punased setterid, kataloogis 13 koera
Isased, juunioriklass
Sarmando Dream Noble Choco, om. Pille Lang, SP1, EAH, PI3
Tšempioniklass
Sarmando Dream Love Triumf, om. Pille Lang, SP1, SK, CACIB, PI1, TP, RÜP3
 

Valmiera 2 x CAC, Läti, 18.-19.02.2017
Kohtunikud Ümit Özkanal, Türgi, ja Athanasios Garivaldis, Küpros

Iiri punased setterid, kataloogis 13 koera
Isased, juunioriklass
Sarmando Dream Noble Choco, om. Pille Lang, SP1, EAH, JCAC
Avaklass
Vinca Thore Iokker, om. Väino Tuisk, SP1, SK, CAC, PI2
Tšempioniklass
Sarmando Dream Love Triumf, om. Pille Lang, SP1, SK, PI1, TP, RÜP1, BIS4/SP1, SK, PI1, TP, RÜP3
Emased, kasutusklass
Frinan Dear Wendy, om. Ando ja Maivi Tull, SP1, SK, CAC, PE3/SP1, SK, PE2
 

Kaunase CACIB, Leedu, 29.01.2017
Kohtunik Rui Oliveira, Portugal

Iiri punased setterid, kataloogis 13 koera
Isased, juunioriklass
Sarmando Dream Noble Choco, om. Pille Lang, SP1, JCAC, VSPJ
Tšempioniklass
Sarmando Dream Love Triumf, om. Pille Lang, SP1, CAC, CACIB